w
googluj
pl

DajSpisac.pl 2.0.5


ico
DajSpisac.pl to serwis internetowy, w którym można znaleźć rozwiązania zadań z matematyki i przyrody w wypadku klas 4-6 szkoły podstawowej, oraz matematyki, fizyki i chemii w wypadku klas I-III gimnazjum. Autorzy DajSpisac wydali również aplikację dla urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android, która oferuję tę samą funkcjonalność.

Aplikacja mobilna DajSpisac.pl przechodzi od razu do sedna. Po jej uruchomieniu mamy tylko i wyłącznie opcję dodania książki. Po tapnięciu w nią będziemy dysponowali tym samym menu, co w wypadku witryny internetowej. Tak więc w celu znalezienia rozwiązania najpierw wybieramy typ szkoły i klasę, następnie przedmiot, a na koniec konkretną książkę. (Książki mają okładki, pełne tytuły oraz nazwiska wszystkich autorów). Ekran startowy aplikacji zawierać będzie wszystkie dodane przez nas książki, a podzielone one będą na przedmioty. Obok nazwy książki znajdzie się ikona oznaczającą usunięcie książki z tego ekranu skrótów. Natomiast tapnięcie w książkę przeniesie nas do najważniejszego, czyli rozwiązań zadań. Rozwiązania wyszukuje się poprzez numery stron oraz numery zadań; należy jedynie pamiętać, by po przejściu do danej strony odczekać chwilę na wczytanie informacji z internetu.

Program działa błyskawicznie i może być naprawdę wspaniałym narzędziem do nauki, jeżeli staramy się rozwiązywać zadania. W końcu nie wszystkie książki mają gotowe rozwiązania, a czasem, paradoksalnie, poznanie odpowiedzi najbardziej pomaga w zrozumieniu zadania. Z drugiej strony - nie ma się co okłamywać - większość z Was chce znać tylko odpowiedzi. Sugeruje to zresztą nazwa aplikacji... No cóż, pamiętajcie tylko o jednym: w dorosłym życiu nie będzie już "funkcji" ściągania/spisywania. Wszystko będziecie musieli zrobić sami. Będziecie musieli ciężko pracować. Przysłowie nie kłamie: każdy jest kowalem swojego losu.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem http://dajspisac.pl/

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Połączenie z internetem jest wymagane, by mieć dostęp do rozwiązań.

Wymagania!
Android 2.3 – 4.4

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (8 głosów)

Strefa Download programu
DajSpisac.plDajSpisac.pl dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 540 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
DajSpisac.pl