w
googluj
pl

busuu 14.6.0.328


ico
busuu to aplikacja dostępna m.in. na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, służąca do nauki języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego, japońskiego, chińskiego i tureckiego. (Co ciekawe, w ofercie jest też język polski). Aplikacja internetowa busuu znajduje się zaś w witrynie Busuu.com/pl. Program zawiera przeszło 150 tematów z życia codziennego i ponad 3 tys. słów i wyrażeń. Nauka z busuu polega przede wszystkim na poznawaniu podstaw przy pomocy zróżnicowanego materiału: nagrań dialogów, testów interaktywnych, gramatyki; możliwe jest przesyłanie własnych ćwiczeń społeczności busuu, gdzie rodzimi użytkownicy języka pomogą udoskonalić potrzebne umiejętności (można też w drugą stronę: pomóc innym poprawiając ich własne ćwiczenia); można wreszcie sprawdzić stan swojej wiedzy rozwiązując testy.

Po uruchomieniu programu wybieramy język, którego chcemy się (na)uczyć, a następnie rejestrujemy się w serwisie. Istnieje możliwość założenia konta przez adres e-mail, ale też przez nasze dane z najpopularniejszych portali społecznościowych, tzn. Facebooka i Google+. Następnie wybieramy poziom zaawansowania; w przypadku języka angielskiego są to: A1, A2 (początkowe), B1, B2 (średnio zaawansowane); dostępny jest do tego specjalny kurs podróżniczy. Za rozwiązywanie kolejnych zadań otrzymujemy punkty (busuu-berries), więc aplikacja stara się nas dodatkowo motywować do nauki poprzez zastosowanie grywalizacji (grywalizacja to nauka jak zabawa, nauka jak gra). Nie musimy rozwiązywać zadań należących wyłącznie do jednego poziomu zaawansowania, a wybierać możemy dowolne i dowolnie między nimi przechodzić.

Program jest świetnie przygotowany, dopracowany i miło się w nim spędza czas. Aby mieć dostęp do zadań potrzebne jest niekiedy połączenie z internetem, gdyż lekcje muszą być pobierane. Oferuje się nam opcję przypominania o nauce: można ustawić dokładny czas i dni tygodnia, kiedy otrzymywać będziemy stosowny alert. Nie wszystkie zadania dostępne są w wersji darmowej - oznaczone kłódką odblokujemy dopiero po wykupieniu subskrypcji.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem busuu.com/pl

Ograniczenia!
Wymagana jest rejestracja; można jej dokonać przez Facebooka, Google+ albo adres e-mail. Połączenie z internetem jest potrzebne do pobierania lekcji. Subskrypcja Premium kosztuje 41,29 zł na miesiąc albo 227,52 zł na rok; można jej potencjał przetestować za darmo przez 7 dni.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
busuubusuu dla Android
2018-11-13

Ilość pobrań: 101 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
busuu