w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 285
Wszystkich postów: 904328
Wszystkich tematów: 127416

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6333 dni

Space Flight Simulator Lite 2.5.2


ico
Space Flight Simulator Lite to realistyczny symulator podróży kosmicznych i planetarium w jednym, który dostępny jest na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jest to swego rodzaju gra, ale w rzeczywistości jest to aplikacja edukacyjna, która umożliwia oglądanie kosmosu w 3D i dowolne manipulowanie tym widokiem.

Program działa w trybie poziomym urządzenia. Jego ekran startowy umożliwia włączenie/wyłączenie towarzyszącej nam muzyki, przejście do tutoriala (czyli opisu) oraz rozpoczęcie zwiedzania kosmosu (ściślej: naszej galaktyki). To "zwiedzanie" odbywa się przy użyciu klasycznych gestów. Na samym początku dysponujemy widokiem na naszą galaktykę, Drogę Mleczną, z zaznaczonym położeniem Słońca. Obraz ten możemy powiększać, przez co po chwili przejdziemy do widoku również na inne gwiazdy, jak Alpha Centauri. Manipulacja obrazem odbywa się względem wybranego obiektu; początkowo jest nim Słońca, ale wybrać można dowolną inną gwiazdę czy planetę spośród dostępnych. Możemy przechodzić z widoku na zawartość galaktyki do widoku na zawartość układu gwiazd, np. Układu Słonecznego w naszym wypadku, z wyznaczonymi trajektoriami poruszania się planet. Mamy też dostęp do najważniejszych informacji o obiektach.

Jeśli chcesz np. wiedzieć, jakie panują w kosmosie proporcje, aplikacja będzie świetnym wyborem. Jest bogata w informacje i funkcje - np. wyznaczenia lotu z Ziemi na Księżyc - choć początkowo może się wydawać skomplikowana.

Ograniczenia!
Wersja z pełną funkcjonalnością kosztuje 12,39 zł.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Space Flight Simulator LiteSpace Flight Simulator... dla Android
2018-09-27

Ilość pobrań: 96 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Space Flight Simulator Lite