w
googluj
pl

Lerni 3.1.4


ico
Lerni to multimedialna aplikacja do nauki języków obcych online. Uczyć się można języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego. A umożliwia się nam naukę np. przez oglądanie filmów z dialogami native speakerów (native speaker to osoba, która używa danego języka jako swojego pierwszego, głównego, naturalnego; słuchanie native speakera to m.in. najlepszy sposób na naukę niuansów języka i takiej jego wersji, która jest używana w prawdziwym świecie, a nie tylko w nudnych podręcznikach z regułami ortograficznymi). Lecz co jeszcze ciekawsze i istotniejsze, umożliwia się nam w trakcie nauki zbieranie punktów i kolekcjonowanie odznak, więc nauka staje się de facto po części grą, a jeśli grą - to przyjemną zabawą. Aplikacja dostępna jest w języku polskim, więc jej interfejs będzie dla nas Polaków w pełni zrozumiały. Opiszemy teraz jej wersję przygotowaną dla urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android, choć warto wiedzieć, że program w swej właściwej odsłonie dostępny jest poprzez witrynę internetową Lerni.us.

Po uruchomieniu aplikacji mobilnej można zatwierdzić język polski jako język interfejsu i wybrać język, który chcemy się uczyć. Potem trzeba już założyć konto w Lerni. Zrobić to można przez dane z posiadanego już konta Facebooka bądź przez adres e-mail. Rejestracja da nam dostęp do wersji podstawowej kursu. Wersja pełna dostępna jest w ramach serwisu WWW i jest płatna. Ekran startowy właściwego trybu korzystania z mobilnego i podstawowego Lerni daje nam przede wszystkim dostęp do lekcji oraz quizów. W pierwszym wypadku wybieramy poziom zaawansowania (A1, A2, B1, B2), a potem rozdział; w sumie dostępnych jest 16 rozdziałów. Wśród sposobów nauki mamy: czytanie i słuchanie dialogów z możliwością przeczytania tłumaczenia na język polski; naukę angielskich słówek w formie quizu z 4 polskimi propozycjami tłumaczenia; fotolekcje - polegające na wybieraniu zdjęć pasujących do kontekstu wypowiedzi/tekstu w języku angielskim; fiszki. Natomiast w przypadku quizu jako drugiego głównego trybu aplikacji, mamy np. możliwość trenowania słuchu przez wybieranie słowa, które usłyszeliśmy z ust native speakera.

Aplikacja, jak zresztą i cały serwis, jest doskonale przygotowany pod względem wizualnym i obsługi, choć boleć może to, że wymagane jest połączenie z internetem. To więc nowoczesność, piękno, styl i najwyższa klasa funkcjonalności za pewną cenę; Mercedes, BMW - i wiesz już wszystko. Polecamy!

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem lerni.us

Ograniczenia!
Wymagane jest połączenie z internetem. Wymagane jest założenie konta; zrobimy to przy wykorzystaniu Facebooka albo adresu e-mail. Kurs języka w formie WWW jest pełny; kosztuje m.in. 29 zł miesięcznie.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie; trzeba go tylko zatwierdzić zaraz po uruchomieniu aplikacji

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (41 głosów)

Strefa Download programu
LerniLerni dla Android
2018-08-25

Ilość pobrań: 276 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Lerni