w
googluj

Zoom Presenter 8.7.1


Zoom Presenter to aplikacja ściśle współpracująca z programem Zoom Commander, służąca do tworzenia oraz zarządzania zawartością wyświetlaną na monitorach zdalnych. Każdy poszczególny ekran lub strefa ekranu obsługiwana jest w oddzielnej instancji programu. Z pomocą aplikacji Zoom Presenter możliwe jest utworzenie i obsługa dowolnej liczby podłączonych urządzeń i zdefiniowanych uprzednio w programie Zoom Commander stref wyświetlania - ich ilość jest ograniczana jedynie przez wydajność naszego komputera.

By utworzyć instancję aplikacji, konieczny jest przede wszystkim wybór ścieżki dostępu do zawartości, którą chcemy udostępnić, oraz nadanie jej nazwy. Port TCP domyślnie wybierany jest losowo, jednak jeśli chcemy powiązać instancję programu z wpisem w Zoom Commanderze, konieczne jest przekierowanie ich na jeden port. Nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli chcemy zsynchronizować wszystkie udostępniane media w chmurze, na przykład w folderze DropBox lub Google Drive.

Za pomocą funkcji „Parameters”, widocznej w polu tworzenia instancji, możemy nadać jej dodatkowe funkcje za pomocą poleceń linii komend. Znajdziemy wśród nich m.in wymuszenie odtwarzania lub trybu pełnoekranowego, zmianę ustawień głośności na urządzeniu docelowym, ukrycie kursora i wiele innych. Pełna lista komend dostępna jest na stronie producenta.

Stworzone instancje uruchamiane są bezpośrednio z poziomu programu bądź poprzez specjalnie stworzony skrypt wykonywalny. Możliwe jest także dodanie ich do autostartu jeśli chcemy, by uruchamiane były przy każdym uruchomieniu systemu.

By ułatwić nawigację w programie, producent udostępnia funkcję tworzenia i zapisywania profili, dzięki czemu lista instancji zawsze pozostanie krótka i czytelna.

Aplikacja Zoom Presenter to produkt „must have” dla wszystkich użytkowników popularnego Zoom Commandera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Zoom PresenterZoom Presenter 8.7.1
Wersja stabilna
3.23 MB | 2013-10-30

Ilość pobrań: 153 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Zoom Presenter