w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 708
Wszystkich postów: 939227
Wszystkich tematów: 139004

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Z-VSScopy 3.2.0.0


Z-VSScopy to prosta aplikacja służąca do zarządzania punktami przywracania systemu i kopiami zapasowymi danych, przechowywanymi na dysku twardym i zapisanymi w technologii VSS (Volume Snapshot Service lub Volume Shadow Copy Service). Kopie zapasowe tworzone są przy pomocy tej technologii regularnie; zapisywane są również zabezpieczone i otwarte dane, co pozwala na tworzenie kopii zapasowych całych aplikacji, otwartych baz danych i serwerów. Program potrafi ściśle współpracować z aplikacjami Z-Dbackup oraz Z-DATdump tego samego producenta.

Aplikacja umożliwia użytkownikowi wgląd, dostęp i zarządzanie utworzonymi punktami przywracania systemu. Możliwe jest przeglądanie ich zawartości w widoku przypominającym standardowy eksplorator systemu Windows. Jeżeli przypadkowo usunęliśmy jakiś plik, da się go eksportować z programu przy pomocy jednego kliknięcia, bez konieczności wgrywania całej kopii zapasowej. Niestety, jednocześnie możemy przywrócić w ten sposób tylko jeden plik, a cała sztuczka nie działa z folderami.

Bezpośrednio z poziomu programu da się również utworzyć tego typu kopię zapasową danych, a nawet przywrócić system do jednego z wybranych stanów. Opcja „Mount” umożliwia z kolei potraktowanie kopii jako obrazu płyty i osadzenie jej w napędzie wirtualnym, co umożliwia lepszy dostęp do zapisanych danych niż wbudowana przeglądarka plików.

Co więcej, za pomocą programu Z-VSScopy możemy ustalić, jaka ilości miejsca na wybranym dysku ma być zarezerwowana dla kopii VSS. Pomoże nam w tym wykres, ukazujący procentowo udział istniejących plików typu Shadow Copy w dostępnej przestrzeni dyskowej. By zaoszczędzić miejsce, poszczególne kopie danych i punkty przywracania systemu można usuwać w programie.

Program Z-VSScopy polecamy użytkownikom, którzy poszukują solidnego narzędzia do zabezpieczenia swoich danych. Powinni się nim również zainteresować administratorzy serwerów i baz danych.

Ograniczenia!
Dla użytkowników indywidualnych dysponujących systemami Windows XP - Windows 8, program automatycznie przechodzi na licencję Freeware po 27 dniach. Z kolei na systemach rodziny Windows Server jego funkcjonalność jest ograniczona do 14 dni.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Z-VSScopyZ-VSScopy 3.2.0.0
Wersja stabilna
18.2 MB | 2018-08-25

Ilość pobrań: 401 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Z-VSScopy