w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 171
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6375 dni

SuperEasy 1-Click Backup 1.18.0


Każdy użytkownik jest narażony na utratę cennych danych – zarówno z własnej winy, jak i za sprawą czynników zewnętrznych. Jak głosi popularne przysłowie: użytkownicy dzielą się na dwa rodzaje – tych, którzy robią backupy i tych, którzy dopiero zaczną je robić.

SuperEasy 1-Click Backup to, jak sama nazwa wskazuje, prosta w obsłudze aplikacja służąca do tworzenia kopii zapasowych naszych danych zaledwie jednym kliknięciem. Program to potężne i faktycznie łatwe w użyciu narzędzie do zabezpieczenia naszych danych i przywracania uprzednio utworzonych kopii.

Po uruchomieniu aplikacji okazuje się, że całą zawartość wszystkich dysków fizycznych i urządzeń pamięci masowej podpiętych do komputera faktycznie da się skopiować jednym kliknięciem, zatem nazwa narzędzia jest wyjątkowo trafna. Podobnie rzecz wygląda z wgrywaniem utworzonych kopii. Niestety, nie możemy wykonać backupów poszczególnych napędów, lokacji, folderów i plików – producent programu najwyraźniej uznał, że SuperEasy 1-Click Backup będzie działał wyłącznie na skalę masową.

W programie można określić lokalizację, do jakiej będą zgrywane backupy, dokładne interwały czasowe, w jakich będą one powtarzane i aktualizowane, a także liczbę starych wersji danych, jaka może jednocześnie być przechowywana. Możliwe jest także przeglądanie zawartości sporządzonych uprzednio kopii zapasowych.

Co więcej, program daje nam również możliwość utworzenia rozruchowego dysku ratunkowego, z którego – w razie nieprzewidzianego i poważnego problemu – można wgrać kopie zapasowe danych. W tym celu należy pobrać ze strony producenta specjalną wersję programu w postaci pliku ISO i wypalić ją na CD.

SuperEasy 1-Click Backup to bardzo dobre narzędzie dla osób świadomych konieczności wykonywania kopii zapasowych danych, pozwalające na ograniczenie związanego z tym wysiłku do minimum.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji trial programu jest ograniczona do 30 dni.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SuperEasy 1-Click BackupSuperEasy 1-Click Backup 1.18.0
Wersja stabilna
29.68 MB | 2015-12-27

Ilość pobrań: 166 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SuperEasy 1-Click Backup