w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 239
Wszystkich postów: 904236
Wszystkich tematów: 127482

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6475 dni

Isoo System Restore 2.2.0.661


Eassos System Restore to lekkie narzędzie służące do tworzenia i przywracania kopii zapasowych systemu Windows. Aplikacja w szybki i skuteczny sposób przywróci komputer do działania po uszkodzeniach spowodowanych przez różnego rodzaju awarie lub ataki szkodliwego oprogramowania. Jedną z największych zalet produktu jest możliwość załadowania backupu przed włączeniem systemu operacyjnego lub w trakcie jego bootowania. Program wyróżnia się także wysoką szybkością działania.

Narzędzie posiada dobrze przemyślany interfejs użytkownika, dzięki czemu dostęp do podstawowych funkcji jest łatwy i szybki. Główne okno aplikacji daje nam możliwość wybrania jednej z dwóch opcji - jak łatwo się domyślić, są to tworzenie kopii zapasowej oraz przywracanie systemu operacyjnego do wcześniejszego stanu. Ustanawiania punktu przywracania odbywa się za pośrednictwem kilkuetapowego kreatora, oferującego szereg przydatnych ustawień. Wśród nich znajdziemy: dołączanie krótkiego opisu, zabezpieczanie backupu hasłem, zmienianie wejściowej i docelowej lokalizacji kopii, modyfikowanie stopnia kompresji danych, definiowanie opóźnień czasowych czy wykluczanie mniej istotnych plików/folderów (na przykład zawartości kosza lub katalogów tymczasowych). Przywracanie kopii zapasowej sprawdza się do wskazania odpowiedniej daty oraz zatwierdzenia decyzji.

Pozostałe funkcje Eassos System Restore:
- obsługa przyrostowych kopii zapasowych,
- wyświetlanie szczegółowych informacji dotyczących dysku twardego i partycji,
- tworzenie bootowalnych pamięci USB (umożliwione jest tym samym przywracanie danych z wykorzystaniem zewnętrznego nośnika),
- możliwość usuwania zbędnych backupów,
- automatyczne restartowanie bądź zamykanie komputera po stworzeniu/przywróceniu kopii,
- zmiana wyglądu interfejsu za pomocą jednej z dostępnych skórek.

Aplikacja posiada bardzo dobrą dokumentację, która zawiera ważne informacje na temat obsługi poszczególnych funkcji i konfiguracji kopii zapasowych.

Ograniczenia!
Eassos System Restore jest dostępny na zasadach licencji trial. Wersja testowa aplikacji może być używana przez 15 dni od daty instalacji, natomiast po upływie tego okresu należy usunąć program z systemu operacyjnego bądź też dokonać zakupu jego pełnej wersji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Isoo System RestoreIsoo System Restore 2.2.0.661
Wersja stabilna
30.2 MB | 2018-12-27

Ilość pobrań: 233 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Isoo System Restore