w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 544
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Xpadder 5.3


Xpadder to pomocny program przeznaczony głównie dla graczy, który umożliwia wykorzystanie dowolnego kontrolera w każdej grze, niezależnie od tego, czy jej producent przewidział sterowanie za pomocą innego urządzenia niż klawiatura i mysz. Dzięki niemu starsze tytuły gier przyniosą użytkownikowi nowych wrażeń, ponieważ będzie on mógł kontrolować akcję gry przy pomocy pada, joysticka, kierownicy i innych specjalistycznych urządzeń.

Interfejs aplikacji jest bardzo intuicyjny. Cały proces wykrycia nowego kontrolera podłączonego do komputera przebiega w pełni automatycznie. Następnie możliwe jest szczegółowe dostosowanie ustawień na potrzeby wielu gier. Wbudowana opcja zapisu wprowadzonych zmian pomoże stworzyć profile ustawień, co okaże się pomocne, na przykład, gdy z tego samego urządzenia korzysta kilka osób o różnych preferencjach. Wygodny kreator podpowiada w jakiej kolejności należy ustawić akcje poszczególnych przycisków kontrolera, a następnie umożliwia przetestowanie każdego z nich. Użytkownik ma dodatkowo możliwość wybrania zdjęcia reprezentującego urządzenie, co ułatwi jego późniejszą identyfikację, w przypadku, gdy do komputera podłączonych jest jednocześnie kilka kontrolerów. Program ma w swojej bazie ponad 100 obrazów autentycznych urządzeń, jednak nawet jeśli naszego nie ma na liście, możliwe jest ręczne rozszerzenie biblioteki poprzez wgranie dodatkowych grafik. Aplikacja potrafi obsłużyć jednocześnie do 16 kontrolerów, dzięki czemu gracz nie jest ograniczony tylko do trybu jednoosobowego.

Xpadder pozostaje funkcjonalny nie tylko w przypadku korzystania z gier komputerowych. Dzięki rozbudowanym opcjom, podłączone urządzenia z łatwością skonfigurować można także do codziennej pracy. Umożliwi to wykorzystanie kontrolera w dowolnej aplikacji, ułatwiając na przykład surfowanie za jego pomocą po Internecie.

Uwaga!
Wersja 5.3 jest ostatnią darmową wersją programu. Nowsze wersje są do pobrania na stronie producenta, ale pobieranie jest płatne.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (7 głosów)

Strefa Download programu
XpadderXpadder 5.3
Wersja stabilna
37.2 MB | 2014-02-04

Ilość pobrań: 15801 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (2)
Xpadder
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2018.02.07 12:00
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Działa. Trzeba uruchomić w trybie zgodności (najlepiej wybrać polecenie z listy, bo u mnie sp2 pokazało) ale poza tym uruchamia się normalnie, a konfiguracja jest typu 'pstryknij i przeciągnij'. Przy odpowiednich ustawieniach pad reaguje w najróżniejszych aplikacjach.
Xpadder 5.3
avatararrow
~MarekB | 2015.11.11 23:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Z czystym sumieniem polecam wszystkim którym tanie pady nie obsługują połowy gier. W systemach 64bit np win7 trzeba uruchomić to w trybie zgodności win XP sp3 inaczej program nie zadziała. Jeśli chodzi o obsługę programu to wystarczy wklepać na YouTube nazwę tego programu i wyskoczy cała masa filmików z instrukcją jak tego użyć. :)
Xpadder 5.3