w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 396
Wszystkich postów: 938185
Wszystkich tematów: 138565

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

APUSB 47 1.2


APUSB 47 o niewielki program przeznaczony dla użytkowników Windowsa 7 oraz nowszych systemów Microsoftu, w których zrezygnowano z opcji automatycznego uruchamiania programów znajdujących się na innych, niż optyczne nośniki, urządzeniach. Aplikacja pozwala przywrócić tę funkcjonalność, dzięki czemu po podpięciu do komputera na przykład pendrive'a z wgraną zawartością płyty CD z programem, będziemy mieli możliwość skorzystania z opcji automatycznego uruchomienia tego pliku, bez konieczności zagłębiania się w strukturę katalogów Mojego Komputera i potwierdzania zapytań systemu operacyjnego.

Aplikacja bazuje na analizie plików AutoRun.inf, które pozwalają jej rozpoznać zawartość zewnętrznego dysku i uruchomić dla użytkownika jego zawartość. Program jest praktycznie bezobsługowy. Po instalacji wystarczy jedynie z jego opcji wybrać, aby włączał się automatycznie podczas uruchamiania systemu operacyjnego, o ile zawsze będziemy chcieli z niego korzystać. Producent wyposażył aplikację również w opcję pytania użytkownika o zgodę przed każdym automatycznym uruchomieniem programu z zewnętrznego nośnika, jednak wówczas program trafi swoją funkcjonalność i zachowuje się identycznie, jak narzędzie oferowane standardowo przez system Windows.

Uwaga!
Instalator programu w kilku krokach kreatora proponuje instalację dodatkowych programów, często reklamowych. Aby tego uniknąć, należy uważnie przechodzić kolejne kroki instalacji, odznaczając domyślnie aktywne opcje zgody na instalację dodatków.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
APUSB 47APUSB 47 1.2
Wersja stabilna
1.3 MB | 2014-05-16

Ilość pobrań: 283 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
APUSB 47