w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 147
Wszystkich postów: 907774
Wszystkich tematów: 128757

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7426 dni

MouseWrangler 1.3


MouseWrangler to program pozwalający komputerowi odczytywać i zarządzać gestami myszy, dzięki którym możliwe jest szybsze wykonywanie wielu akcji na komputerze. Rysowane myszką kształty mogą przełożyć się na automatyczne zasymulowanie naciśnięcia kombinacji klawiszowej klawiatury (lub kilku jednocześnie) bądź uruchomienie konkretnego pliku czy aplikacji. Program ma niewielkie wymagania sprzętowe, dlatego jego działanie nie powinno przełożyć się na zmniejszenie wydajności nawet mniej nowoczesnych komputerów.

Aplikacja charakteryzuje się prostą obsługą; po uruchomieniu informuje o swoim funkcjonowaniu ikoną w systemowym zasobniku oraz wysuwanym okienkiem z bocznej krawędzi monitora. Kliknięcie ikony na pasku zadań pozwala dostać się do kreatora nowego gestu; zdefiniować niezbędne ruchy oraz przypisać im wykonanie konkretnej akcji. Kiedy podczas obsługi komputera będziemy chcieli skorzystać z zaprogramowanego makra, konieczne będzie narysowanie wybranego kształtu (z wciśniętym w tym czasie prawym przyciskiem myszy). Na ekranie zostanie w tym czasie wyświetlony kształt, który narysowaliśmy, a następnie wykonana zaprogramowana akcja.

Ustawienia programu pozwalają skontrolować parametry techniczne funkcji rozpoznającej gesty (niezbędną długość wykonywanych linii, możliwość wykorzystania autokorekty) a także preferencje związane z powiadomieniami. MouseWrangler stanowi świetną propozycję dla osób często korzystających z zaawansowanego oprogramowania, co pozwoli im znacznie przyśpieszyć pracę i pominąć czasochłonny etap nauki skrótów klawiaturowych (kształty rysowane myszą są z pewnością łatwiejsze do zapamiętania).

Uwaga!
W pobieranej paczce z programem znajduje się również niewymagająca instalacji wersja portable.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
MouseWranglerMouseWrangler 1.3
Wersja stabilna
1.22 MB | 2014-09-08

Ilość pobrań: 202 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
MouseWrangler