w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 271
Wszystkich postów: 904238
Wszystkich tematów: 127483

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6476 dni

Automation Anywhere 8.0


Automation Anywhere to zaawansowane oprogramowanie do automatyzacji akcji na komputerze. Pozwala zarejestrować wiele działań w formie scenariuszy lub makr, dzięki czemu możliwe jest ich automatyczne wykonywanie w przyszłości bez ingerencji użytkownika. Znacznie przekłada się to na oszczędność czasu i zwiększenie wygody podczas pracy (szczególnie w przypadku zdefiniowania scenariuszy). Polegają one na "zaprogramowaniu" niektórych działań w oparciu o faktyczny stan plików czy komputera w danej sytuacji, np. "Przesuń ekran o trzy obroty rolki myszy, jeśli w aktualnie przeglądanym folderze nie znajduje się taki, a taki plik".

Interfejs programu został zaprojektowany profesjonalnie, wpisując się w obowiązujący trend dążenia na tym polu do minimalizmu. Główne opcje wybierany z lewej strony ekranu, a ich szczegóły ustawiane są następnie w centralnej części okna aplikacji. Prócz możliwości ręcznego tworzenia nowych makr, skorzystać można także z zapisanych już wcześniej, przykładowych skryptów. Z poziomu głównego okna dostać się możemy także do organizera, gdzie w formie kalendarza przejrzymy wszystkie zaplanowane zadania automatyzacji. Wykorzystując ikonę w lewym górnym rogu programu, włączyć możemy kreator nowego makra, gdzie skorzystać można ze wspomnianego już ręcznego nagrywania akcji lub scenariuszy, których edytor zostanie załadowany jako osobne okno (do dyspozycji mamy naprawdę pokaźną bazę możliwych do wykorzystania zdarzeń).

Jedyną wadą programu może okazać się szybkość jego działania. Pomimo mnogości dostępnych w nim funkcji, z technicznego punktu widzenia ciężko mówić o wielce skomplikowanej algorytmice, która drzemie w programie, a mimo to uruchamianie aplikacji oraz niektórych jej funkcji jest stosunkowo czasochłonne (start programu może trwać nawet kilkanaście sekund).

Uwaga!
Wersja testowa jest połączeniem edycji płatnych "Standard" oraz "Premier". Możemy w dowolnym momencie przełączać się między nimi z poziomu menu "Evaluate".

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona do możliwości zapisania maksymalnie 50 akcji automatyzacji i również 50-krotnego ich wykorzystania.

Wymagania!
Do uruchomienia programu niezbędne jest posiadanie danych logowania Automation Anywhere lub założenie nowego konta użytkownika. Niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska, adresu mailowego, kraju zamieszkania oraz numeru kontaktowego.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Automation AnywhereAutomation Anywhere 8.0
Wersja stabilna
42.6 MB | 2014-12-04

Ilość pobrań: 152 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Automation Anywhere