w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 514
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141142

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Auto Clicker 2.1.1.6


Auto Clicker to program pozwalający zautomatyzować kliknięcia myszy, zadając ich konkretną ilość, interwały oraz lokalizację na ekranie. Może okazać się niezastąpionym narzędziem dla osób, które często wykonują podczas pracy przy komputerze określone i powtarzalne czynności kursorem, wobec czego działanie to mogłyby zautomatyzować, by zyskać na czasie i zniwelować monotonność swojego zajęcia.

Program jest bardzo prosty w konfiguracji, ponieważ jego okno w całości służy do zaprogramowania akcji, którą będziemy chcieli później powtarzać. Wszystko znajduje się jednocześnie w widoku, dzięki czemu nie musimy zagłębiać się w kolejne okna czy pozycje menu, by zdefiniować nowe makro. Wystarczy wypełnić pola programu (odpowiednią ilość kliknięć, ich lokalizację oraz odstępy w powtarzalności) oraz uruchomić automatykę. Odbywa się to poprzez naciśnięcie przycisku lub odpowiedni skrót klawiaturowy. W podobny sposób działanie programu można zatrzymać, w dowolnym momencie jego pracy. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli powstrzymać komputer prze "samodzielnym" wykonaniem niepożądanych akcji, w przypadku niespodziewanego błędu lub przemieszczenia okien, o ile zdefiniowaliśmy na stałe lokalizację kursora.

Warto dodać, iż kliknięcie, które zaprogramujemy dotyczyć może lewego, prawego lub środkowego przycisku myszy; zdefiniować można także jego typ, np. kliknięcie pojedyncze lub dwukrotne. Producenci dostarczają bardzo krótki poradnik użycia programu, który dostępny jest na stronie, ale dostaniemy się do niej z menu pomocy w samej aplikacji.

Ograniczenia!
Demonstracyjna wersja pozwala wykonać jedynie 10 zautomatyzowanych kliknięć.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (11 głosów)

Strefa Download programu
Auto ClickerAuto Clicker 2.1.1.6
Wersja stabilna
0.51 MB | 2014-10-03

Ilość pobrań: 6684 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 17

Komentarze (0)
Auto Clicker