w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 718
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

MouseFIGHTER 9.0


MouseFIGHTER to niewielki program, który pozwoli przenieść funkcjonalność myszki na klawiaturę. Program do sterowania myszką komputera za pomocą klawiatury. Dzięki temu będziemy mogli wykonywać bardziej precyzyjne ruchy kursorem oraz przy pomocy skrótów klawiszowych kontrolować użycie przycisków myszy. Prócz zastosowania w precyzyjnych pracach (na przykład projektach graficznych), rozwiązanie to może okazać się świetną alternatywą dla osób wykorzystujących komputer w salonie, jako urządzenie Media Center, którzy dotychczas do poruszania kursorem myszy musieli wykorzystywać klawiaturę z gładzikiem lub dedykowane akcesoria.

Do zalet programu należy zaliczyć przede wszystkim prostotę jego obsługi. Po zainstalowaniu nie wymaga on dodatkowej konfiguracji, jednak aby dostosować program do własnych wymagań oraz przyzwyczajeń, warto zagłębić się w preferencje, które pozwalają na kontrolowanie wielu parametrów. Dzięki nim ustawimy odpowiedni poziom czułości klawiszy oraz zmienimy standardowe klawisze aktywujące działanie myszy. Nie należy zapominać, iż program nie pozbawia klawiatury jej pierwotnej funkcjonalności; dopiero przyciśnięcie odpowiedniej kombinacji klawiszowej aktywuje tryb myszy, który można w każdej chwili dezaktywować i ponownie wpisywać tekst.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć wygodę obsługi, w aplikacji dostępna jest opcja wyświetlania podpowiedzi ekranowych, co ułatwi identyfikowanie wywoływanych funkcji, szczególnie w sytuacji, gdy nie jesteśmy pewni zaprogramowanej wcześniej funkcji dla danego klawisza na klawiaturze. Przydatną możliwością jest opcja automatycznego uruchamiania programu wraz ze startem systemu operacyjnego.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (21 głosów)

Strefa Download programu
MouseFIGHTERMouseFIGHTER 9.0
Wersja stabilna
2.08 MB | 2018-01-26

Ilość pobrań: 1251 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
MouseFIGHTER