w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 396
Wszystkich postów: 938185
Wszystkich tematów: 138565

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

MouseController 1.8.1


MouseController to niewielkie narzędzie, dzięki któremu będziemy mieli możliwość nagrania ruchów kursora oraz kliknięć myszy. Zarejestrowane w ten sposób makro można następnie odtwarzać z określonymi interwałami zadaną ilość razy, również w innym tempie, niż zostało zapisane (do wyboru jest kilka typowych mnożników zmian, jednak mamy również możliwość zdefiniowania własnych).

Dużym plusem programu jest jego prosta forma, przez co obsługa nie powinna nikomu przysporzyć trudności, a wyjątkowo niskie wymagania, spowolnić jakikolwiek komputer. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy za pomocą ustalonego skrótu klawiaturowego rozpocząć, a następnie zakończyć nagrywanie ruchów kursora myszy. Natychmiastowo mamy możliwość odtworzenia tego działania, który to proces możemy dodatkowo wzbogacić o ustawienia związane z powtarzalnością, szybkością i opóźnieniami.

Poza samymi ruchami kursora myszki, aplikacja rejestruje również kliknięcia przycisków, przez co program stanowić może pełnowartościowe narzędzie do tworzenia funkcjonalnych makr (szablonów, schematów) obsługi programów czy usług, które wymagają wielu powtarzalnych, żmudnych ruchów myszy. Nagrane schematy mogą być zapisane do pliku, aby później można było skorzystać z wielu z nich poprzez ponowne załadowanie do programu, bez konieczności ponownego ich nagrywania.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
MouseControllerMouseController 1.8.1
Wersja stabilna
0.03 MB | 2016-11-11

Ilość pobrań: 1568 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
MouseController