w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 561
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

DS4 To XInput Mapper 1.2.2


DS4 To XInput Mapper to program kierowany do graczy, dzięki któremu będą mogli wykorzystać kontroler Dualshock 4 pochodzący z konsoli PlayStation 4, do gier komputerowych, które obsługują standard XInput. Aplikacja pozwala odpowiednio zmapować przyciski urządzenia, aby sprawić, że będzie używalne podczas współpracy z komputerem. Co istotne, podobnie, jak w przypadku korzystania z kontrolera i konsoli, połączenie może odbywać się przewodowo lub z wykorzystaniem technologii Bluetooth (nie zapominajmy, iż wówczas nasz komputer musi być wyposażony w odpowiedni moduł).

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty; nie został wyposażony w zbędne "upiększacze", przez co jest funkcjonalny i najzwyczajniej czytelny. Znakomitą większość okna programu zajmuje wygodna lista logów, z której dowiemy się na jakim etapie jest nasze połączenie z kontrolerem, który chcemy zmapować. Do dyspozycji mamy również odnośnik do systemowego zarządzania kontrolerami, z listy którego wybierzemy odpowiednie, podpięte urządzenie oraz dwie opcje konfiguracyjne.

Program może być polecony każdemu graczowi, który chciałby wykorzystać wygodny kontroler konsoli Sony do gier komputerowych. Dzięki temu nie będzie musiał kupować dedykowanego urządzenia do swojego peceta, co zaoszczędzi nie tylko czas i miejsce w szufladzie biurka, ale przede wszystkim uchroni od (w tym wypadku zbędnego) kolejnego zakupu kontrolera.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej oraz dodatkowo najnowszą wersję sterowników kontrolera Xbox 360, środowiska uruchomieniowego DirectX oraz Visual C 2010/2012.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
DS4 To XInput MapperDS4 To XInput Mapper 1.2.2
Wersja stabilna
1.73 MB | 2014-07-03

Ilość pobrań: 2687 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
DS4 To XInput Mapper