w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 584
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138574

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

SavePictureAs 11.0


SavePictureAs to przydatny w codziennej pracy z Internetem program, który umożliwia wygodne zapisywanie obrazków znajdujących się w Sieci. Pozwala na zdefiniowanie kilkunastu skrótów klawiszowych, dzięki którym grafiki mogą być zapisywane szybko na wiele sposobów.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, użytkownik proszony jest o ustawienie kilku kluczowych opcji. Dzięki temu już pierwsze wykorzystanie programu będzie w pełni dostosowane do naszych preferencji. Poza możliwością ustawienia skrótów klawiaturowych, których naciśnięcie będzie kierować zapisywane zdjęcie do odpowiedniego folderu na komputerze, możliwa jest także zmiana ikony, która będzie reprezentować SavePictureAs na pasku zadań.

Działanie programu opiera się na symulowaniu akcji kliknięcia na grafice prawym przyciskiem myszy, wybrania opcji jej zapisania, podania ścieżki oraz nazwy pliku wynikowego. Dla zdjęcia, które chcemy zapisać, wystarczy użyć zaprogramowanej wcześniej kombinacji klawiszy klawiatury, by plik znalazł się w wybranym przez nas folderze z automatycznie zmienioną nazwą według ustalonego szablonu. Aplikacja ułatwia w ten sposób codziennie korzystanie z zasobów Sieci, znacznie przyśpieszając proces pobierania potrzebnych grafik. Szczególnie jeśli jednocześnie szukamy plików do kilku projektów lub na potrzeby własne, SavePictureAs wyręczy nas w żmudnym dzieleniu plików graficznych do odpowiednich katalogów.

Program oferuje dodatkowo możliwość tworzenia zrzutów ekranu, zarówno całego pulpitu, jak i jedynie aktywnego okna czy zaznaczonego obszaru. Wygodną dla użytkownika funkcjonalnością jest również automatyczne poszukiwanie przez program uaktualnień.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SavePictureAsSavePictureAs 11.0
Wersja stabilna
2.9 MB | 2017-11-01

Ilość pobrań: 184 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
SavePictureAs