w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 750
Wszystkich postów: 939227
Wszystkich tematów: 139004

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

AutoShut 3.1.0


AutoShut to prosty dodatek do systemu, dzięki któremu szybko i wygodnie zaplanujemy automatyczne wykonanie akcji związanej z komputerem, którą może być jego wyłączenie, zresetowanie, wylogowanie, włączenie konkretnej aplikacji bądź uaktywnienie alarmu ostrzegawczego. Jest to aplikacja kierowana głównie do osób, które mają tendencję do zapominania o wyłączeniu komputera na noc lub takich, które celowo muszą to zrobić, na przykład aby system zdążył skończyć się aktualizować lub wgrywać nowe dane na serwer prowadzonego vloga, co może być czasochłonne.

Dzięki zastosowaniu AutoShut unikniemy niepotrzebnie zwiększonych rachunków za prąd oraz zbędnego przeciążania podzespołów, działającego nadmiarowy czas, komputera. Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do wyboru czasu, po jakim ma zostać wykonana wybrana akcja. Prócz możliwości wskazania godziny "wprost", użytkownik skorzystać może także z listy predefiniowanych półautomatycznych opcji, proponujących wykonać żądaną akcję na przykład "za 30 minut".

Wszystkie wprowadzane do programu ustawienia można zapisać pod postacią kilku szablonów, których w przyszłości będzie można używać, aby przyśpieszyć konfigurację kolejnego alarmu. Dzięki temu, np. przy każdym kolejnym wgrywaniu filmu na kanał YouTube, wystarczy, że wybierzemy uprzednio zapisany szablon automatycznego wyłączania po zadanym czasie, aby AutoShut zajął się wyłączeniem systemu operacyjnego w odpowiednim momencie.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Dodatkowo użytkownicy systemu Windows XP powinni zainstalować ten dodatek.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
AutoShutAutoShut 3.1.0
Wersja stabilna
61.94 MB | 2014-08-20

Ilość pobrań: 254 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
AutoShut