w
googluj

Wink 2.0 build 1060


Wink to rozbudowane narzędzie, ułatwiające tworzenie zrzutów ekranu oraz ich kompilacji, na przykład na potrzeby tworzenia prezentacji czy tutoriali. Ze względu na różnorodność formatów zapisu projektu oraz liczne formy dodawania adnotacji, zarejestrowane obrazy mogą być wykorzystane na wiele sposobów.

Przed rozpoczęciem nagrywania nowego materiału konieczne jest przejście przez krótki kreator nowego projektu. Wybierzemy w nim obszar nagrywania (pełny ekran, okno lub konkretną rozdzielczość), zdecydujemy, czy chcemy rejestrować dźwięk, ustawimy ilość klatek na sekundę dla nagrywania ciągłego oraz dodatkowe opcje związane z myszą i klawiaturą.

Nagrany materiał prezentowany jest na czytelnej osi czasu u dołu ekranu. Na etapie edycji zarejestrowanych klatek, do dyspozycji użytkownika oddany jest rozbudowany moduł dołączania do nagrania notatek głosowych, adnotacji tekstowych, ramek, zdjęć oraz hiperłączy. Każdy z tych elementów może być szczegółowo edytowany, dzięki czemu jego wygląd i zachowanie można ustawić do potrzeb nagrywanego projektu. Ukończoną pracę można zapisać na kilka sposobów. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest opcja utworzenia ruchomego obrazu z nagranego materiału - zapis animacji FLASH lub pliku EXE, będącego odtwarzaczem stworzonego projektu, poprzedzony jest krótkim kreatorem, w którym dokonać można niezbędnych ustawień. Dla celów dokumentacyjnych możliwy jest także eksport prezentacji do formatu HTML lub PDF.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
WinkWink 2.0 build 1060
Wersja stabilna
3.2 MB | 2014-02-04

Ilość pobrań: 356 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Wink