w
googluj
pl

Mikogo 5.10.2


Mikogo to znakomite narzędzie pozwalające na udostępnianie widoku pulpitu komputera użytkownika na żywo w Internecie, na przykład w celu przeprowadzania szkoleń czy prezentacji. Streaming ten może być oglądany bezpośrednio w przeglądarce, dzięki wykorzystaniu generowanego przez program ID lub w specjalnie pobranej aplikacji desktopowej.

Obsługa programu jest bardzo prosta, co dodatkowo ułatwiają liczne komunikaty w formie "dymków", podpowiadające początkującemu użytkownikowi, jaką funkcjonalność mają kolejne moduły. Z czasem można te powiadomienia wyłączyć w ustawieniach, w których dostępne są także inne opcje wpływające na przekaz, na przykład możliwość wyłączenia efektów Aero w systemie, aby zwiększyć płynność streamingowanego materiału.

Aby rozpocząć nową sesję, wystarczy nacisnąć jeden przycisk oraz wpisać imię lub nick, jakim będziemy się posługiwać na czacie. Aplikacja natychmiastowo tworzy ID sesji, które wystarczy wpisać na stronie internetowej w odpowiednim polu, aby dołączyć do pokazu jako widz. W czasie pokazu widzowie, jak i sam prowadzący mają możliwość korzystania z czatu czy komunikacji głosowej. Możliwe jest również wyrażanie swoich opinii w formie statusów (podobnie, jak ma to miejsce w komunikatorach internetowych), dzięki czemu prowadzący może się szybko dowiedzieć, iż na przykład przekazuje wiedzę zbyt szybko, ale także samemu poinformować audytorium np. o krótkiej przerwie w pokazie.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Ograniczenia!
Cześć z funkcji programu dostępnych jest dopiero po stworzeniu konta użytkownika. Jest ono jednak w pełni darmowe, a jego zakładanie nie wymaga podawania wielu danych osobowych.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
MikogoMikogo 5.10.2
Wersja stabilna
34.25 MB | 2019-06-11
przejdź Mikogo dla Android

Ilość pobrań: 1270 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (2)
Mikogo
avatararrow
~anonim | 2017.02.02 09:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
wersja 5.4 nie obsługuje Windows XP
Mikogo 5.4.1
avatararrow
~cheng | 2014.11.22 21:17
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
to nie ma nic wspolnego z pulpitem zdalnym, owszem mozesz udostępnic dla ogladajacych
Mikogo 5.0.131129