w
googluj
pl

Blumind 3.2.514.18934


Blumind to rozbudowany program pozwalający na tworzenie map myśli, a więc różnego rodzaju wykresów i grafów, które w pewnym stopniu odwzorowywać mogą sposób myślenia i zapamiętywania człowieka. Dzięki temu program może okazać się przydatnym narzędziem zarówno na drodze zawodowej, do zobrazowania nowych celów w firmie, w domu do rozplanowania koniecznych narzędzi do rozpoczęcia remontu, a także przy nauce, dla ułatwienia zapamiętywania na przykład zależności pomiędzy figurami w matematyce. Zastosowań aplikacji może być o wiele więcej, a ich liczność zależy tylko od wyobraźni i potrzeb użytkownika.

Program jest łatwy w obsłudze, czego istotnym czynnikiem jest spolszczony interfejs. Po uruchomieniu nowego projektu, naszym oczom ukazuje się czysta karta, na którą od razu możemy dodawać kolejne elementy tworzące naszą nową mapę myśli. Z pomocą mogą przyjść dostępne z prawej strony okna narzędzia, wśród których znajdziemy na przykład edytor kolorów kolejnych elementów grafów, których standardową kolorystykę można zdefiniować w preferencjach programu.

Bardzo istotnym plusem aplikacji jest możliwość nie tylko zapisu projektu na dowolnym etapie jego edycji w celu wprowadzania do niego zmian w przyszłości, ale również opcja eksportu stworzonych map do licznych formatów. Blumind pozwala wygenerować między innymi plik tekstowy, PDF, CSV lub graficzny (na przykład JPG czy BMP).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
BlumindBlumind 3.2.514.18934
Wersja stabilna
0.86 MB | 2014-05-21

Ilość pobrań: 1558 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Blumind