w
googluj

Focusky 4.0.2


Focusky to program służący do tworzenia prezentacji multimedialnych, który stanowi interesującą alternatywę dla dominującego ten rynek programu Microsoft PowerPoint, który wchodzi w skład pakietu Office. Darmowy produkt oferuje co prawda mniej opcji konfiguracyjnych, jednak pod kątem ogólnego wyglądu prezentacji, który za pomocą aplikacji da się stworzyć, niewiele ustępuje płatnej alternatywie Microsoftu.

Ciekawie prezentuje się interfejs samego programu, ponieważ utrzymany jest w ciekawej kolorystyce, a wszystkie ikony, które reprezentują kolejne opcje na wstążce zostały zaprojektowane z zachowaniem stylu zbliżonego do tego, który znany jest z minimalistycznych grafik interfejsu Modern UI najnowszego Windowsa 8. Obsługa programu jest intuicyjna i co ważne, bardzo podobna do tej, której opanowanie jest niezbędne do korzystania z propozycji konkurencji, zatem użytkownik który kiedykolwiek miał styczność z dowolnym programem służącym do tworzenia multimedialnych prezentacji, obsługę Focusky powinien opanować w mgnieniu oka.

Aplikacja pozwala korzystać z szablonów slajdów, które mogą okazać się trafne na wiele okazji, z powodu których będziemy tworzyć nową prezentację. W treści slajdu mogą znaleźć się oczywiście teksty, zdjęcia czy filmy, ale również dodatkowe media takie jak wykresy "Smart Art" oraz animacje Flash. Ustawienia programu są bardzo ubogie i pozwalają wprowadzić jedynie podstawowe dane dotyczące nazewnictwa nowych projektów oraz informacji przekazywanych podczas udostępniania prezentacji drogą internetową.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu umieszcza znak wodny na każdym slajdzie prezentacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu Adobe Flash Player w wersji 14 lub nowszej.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
FocuskyFocusky 4.0.2
Wersja stabilna 32-bitowa
368 MB | 2024-04-27
Focusky 4.0.2
Wersja stabilna 64-bitowa
371 MB | 2024-04-27

Ilość pobrań: 582 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Focusky