w
googluj

Webinaria 2.0


Webinaria to proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na przechwytywanie materiału wideo z pulpitu, zaznaczonego obszaru lub wybranego okna, na przykład w celu tworzenia pokazów działania aplikacji lub tutoriali. Do całości może zostać dograna narracja z zewnętrznego mikrofonu lub obraz z kamery internetowej. Plik wynikowy zapisywany jest w formacie *.avi lub *.flv.

Bardzo przydatną funkcją Webinarii jest wbudowany w program miniedytor, który pozwala dopracować materiał, aby bezpośrednio po pracy z aplikacją nadawał się on do użycia. Ponieważ producent oferuje również możliwość dzielenia się stworzonymi filmami za pośrednictwem jego strony, program oferuje opcję bezpośredniej publikacji materiału. Zostaje on przesłany na serwery, gdzie możemy dopisać kilka informacji, które będą go charakteryzować. Następnie film dostępny jest z poziomu strony internetowej, choć możemy również wygenerować stosowny link, aby zamieścić odtwarzacz na własnej stronie czy blogu.

Obsługa samej aplikacji nie powinna przysporzyć nikomu problemu. Jej interfejs jest czytelny, a ograniczenie ilości dostępnych funkcji do minimum powoduje, że każdy będzie w stanie odpowiednio dostosować program pod własne wymagania. Ustawienia Webinarii pozwalają zdefiniować rozmiar nagrywanego okna, dostosować głośność wejściowych urządzeń audio, które mają udział w nagraniu oraz wybrać szybkość rejestracji kolejnych klatek filmu.

Uwaga!
Choć producent oficjalnie nie gwarantuje poprawnej pracy programu pod kontrolą najnowszych systemów operacyjnych Microsoft, aplikacja powinna dobrze działać również w środowisku Windows 7, 8 oraz 8.1.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
WebinariaWebinaria 2.0
Wersja stabilna
2.46 MB | 2014-03-13

Ilość pobrań: 298 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Webinaria