w
googluj

Express Points 1.13


Express Points to prosty w obsłudze program pozwalający na tworzenie prezentacji w formie pokazów slajdów. Stanowi ciekawą alternatywę dla innych narzędzi tego typu, wyróżniając się czytelnym interfejsem, który ogranicza się do sporej ilości, ale jednak tylko niezbędnych funkcji. Dzięki temu użytkownik nigdy nie "utknie" na etapie edycji, a jego projekty szybko będą w pełni gotowe do pokazu.

Nakierowanie programu na łatwość obsługi widać zaraz po uruchomieniu, kiedy aplikacja automatycznie proponuje nam kilka sposobów dalszego postępowania, w tym uruchomienie nowego projektu pokazu. Tworzenie kolejnych slajdów sprowadza się do dodawania ich tytułów, treści oraz obiektów multimedialnych, które mogą być dowolnie przemieszczanie. Warto zwrócić uwagę na narzędzie, które pozwala szybko stworzyć dowolny gradient, jako tło edytowanego slajdu. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor z palety oraz kierunek gradientu, a ten zostanie automatycznie wygenerowany w tle.

Prócz zdjęć, plików dźwiękowych oraz materiałów tekstowych, Express Points pozwala na dodawanie do prezentacji kształtów oraz edycję przezroczystości elementów i ich nachodzenia na siebie. Wszystkie dostępne narzędzie są logicznie rozmieszczone w formie coraz częściej stosowanej wstążki, dzięki czemu nie tylko po nazwach, ale głównie symbolach reprezentujących każdą opcję, użytkownik ma możliwość szybkiego ich znalezienia i wykorzystania w programie. Tworzoną prezentację można w każdej chwili podglądnąć, a procesu tego nie trzeba poprzedzać zapisaniem projektu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Express PointsExpress Points 1.13
Wersja stabilna
1.28 MB | 2014-03-24

Ilość pobrań: 397 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
Express Points
avatararrow
~AAA | 2016.03.22 22:11
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przypadek zrządził: zauważyłem, że wersja Express Points oferowana przez PROGRAMOSY jest bardzo stara. Ostatnia dostępna wersja programu - też nie najnowsza - to wersja 1.13. Może warto ją tutaj przywołać zamiast tej starszej? Przy okazji uwaga - Express Points to adware software, firma NCH na swojej stronie elegancko uprzedza jednak:
* During installation of this download you will be given the option to install Google® Chrome and closely related programs from the NCH Software suite. These are optional and you can select what you want depending on your requirements.
Express Points 1.04