w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 446
Wszystkich postów: 947202
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni
pl

Windows Update Troubleshooter 1.0


Windows Update Troubleshooter to oficjalna propozycja Microsoftu rozwiązująca większość problemów, na które może napotkać użytkownik podczas próby aktualizowania systemu przy użyciu usługi Windows Update. Program skupia się przede wszystkim na błędach, w wyniku których użytkownik nie jest w stanie zainstalować na komputerze niektórych aktualizacji konkretnych usług i programów. Program jest bardzo prosty w obsłudze i oferuje dwa główne tryby pracy: w pełni automatyczny oraz pozwalający wpłynąć na zakres analizy błędów.

Aby wykorzystać możliwości aplikacji, wystarczy uruchomić pobrany plik, który automatycznie uruchomi się bez instalowania w systemie. Cały program został zorganizowany w formie kreatora, którego kolejne kroki umożliwią użytkownikowi podjęcie odpowiednich kroków w kwestii rozwiązywania problemów usługi aktualizacji systemu. W pierwszym okienku do dyspozycji mamy jedyną dostępną w programie opcję konfiguracyjną: możliwość skorzystania z automatycznego naprawiania usług lub ręczny wybór opcji, których naprawa ma dotyczyć. Wybór należy do użytkownika, choć naszym zdaniem tryb automatyczny będzie odpowiedni dla znacznej większości użytkowników, którym zależy przede wszystkim na szybkim uzyskaniu skutecznej naprawy Windows Update, nie zaś wnikania w sposób jej przeprowadzania.

Potwierdzenie wprowadzonych ustawień przyciskiem automatycznie uruchomi proces naprawiania usługi. O postępach pracy informowani jesteśmy na bieżąco. Na koniec tego procesu kreator wyświetli odpowiedni komunikat, w którym poinformowani zostaniemy o problemach, które zostały rozwiązane, jak również tych, do naprawy których konieczne będzie skorzystanie z innych narzędzi.

Uwaga!
Link pobierania prowadzi do edycji programu odpowiedniej dla użytkowników systemu Windows 7, 8 oraz 8.1 Posiadacze Windowsa XP lub Visty powinni skorzystać z dedykowanej wersji. Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Windows Update TroubleshooterWindows Update Troubleshooter 1.0
Wersja stabilna
0.29 MB | 2015-01-02

Ilość pobrań: 3402 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 54

Komentarze (0)
Windows Update Troubleshooter