w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 450
Wszystkich postów: 947204
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

StExBar 1.9.0


StExBar to program rozszerzający możliwości systemowego Eksploratora plików o funkcje, które są już dostępne w systemie, ale dotarcie do nich zajmuje sporo czasu. Aplikacja instaluje się do systemu w formie niewielkiego paska narzędzi i daje dostęp do kilku wygodnych elementów obsługi systemu bezpośrednio przy pomocy przycisków: standardowo w systemie dotarcie do tych samych opcji zajmuje co najmniej kilka kliknięć myszą więcej. Jeśli zatem są to możliwości, z których często korzystamy – wykorzystanie opisywanego programu z pewnością wprost przełoży się na zysk czasowy i wygodę podczas wykonywania codziennych operacji z plikami.

Funkcje, jakie zyskamy po zainstalowaniu programu to przede wszystkim szybszy dostęp do opcji folderów, możliwość wyświetlenia lub ukrycia plików systemowych, opcja wywołania konsoli, możliwość skopiowania nazw oraz ścieżek, a także tworzenie nowego folderu oraz opcja zmiany nazw plików wraz z wyszukiwarką. Zwróćmy uwagę, że żadna z tych opcji nie jest dla systemu Windows nowością, jednak dostępność już z poziomu paska znacznie przyśpieszy wykonywanie większości z nich. Przykładem niech będzie wyświetlenie domyślnie ukrytych plików systemowych – standardowo wymaga to odwiedzenia opcji folderów, a tam znalezienia w odpowiedniej zakładce dedykowanej temu opcji, co jest dużo bardziej czasochłonne.

Atutem programu są również przydatne ustawienia. Tym, które powinno zainteresować najbardziej jest opcja ukrycia panelu z opcjami w konkretnych sytuacjach – pasek można na przykład wywoływać skrótem klawiszowym.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
StExBarStExBar 1.9.0
Wersja stabilna 32-bitowa
0.43 MB | 2017-03-29
StExBar 1.9.0
Wersja stabilna 64-bitowa
0.43 MB | 2017-03-29

Ilość pobrań: 206 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
StExBar