w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 446
Wszystkich postów: 947202
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

NoVirusThanks Send To Manager 1.8.0.0


NoVirusThanks Send To Manager to niewielki program, dzięki któremu można dodać własne skróty do pozycji “Wyślij do” w menu kontekstowym eksploratora. Dzięki temu wzbogacimy listę o dowolne programy, z których często korzystamy, a mogą obsługiwać wybierane przez nas pliki. Przełoży się to przede wszystkim na oszczędność czasu podczas pracy z komputerem. Opisywany program pozwoli tym samym pozbyć się z listy „Wyślij do” niektórych opcji, z których nigdy nie korzystamy, na przykład możliwości wysłania dokumentów za pomocą faksu.

Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Po uruchomieniu aplikacji, wyświetlana jest lista wszystkich obsługiwanych w danym momencie pozycji, które znajdują się w menu kontekstowym „Wyślij do”. Po kliknięciu dowolnego elementu możemy go swobodnie usunąć z listy, dzięki czemu zniknie również ze wspomnianego menu. Dodawanie nowych pozycji do listy odbywa się przez odpowiednią opcję w menu w górnej części interfejsu. Będziemy tam mogli wskazać odpowiednią aplikację do uruchomienia (wystarczy na przykład ikona skrótu z pulpitu) oraz wpisać własną nazwę, która będzie reprezentować dane działanie na liście. Po zatwierdzeniu zmian wszystkie modyfikacje dostępne są natychmiast przy następnej okazji (nie jest konieczne restartowanie eksploratora czy też ponowne uruchomienie komputera).

Jedyne, na co warto zwrócić uwagę, to usuwanie wspomnianych wcześniej usług systemowych, takich jak wysyłanie dokumentów faksem. Jeśli jesteśmy pewni, że nigdy nie skorzystamy z takiej możliwości, można swobodnie skorzystać z tej funkcjonalności, natomiast jeśli będziemy ją chcieli kiedykolwiek przywrócić do systemu, będzie się to wiązało z koniecznością ręcznego znalezienia odpowiedniego skrótu w strukturach plików Windowsa (w opisywanym programie nie ma niestety funkcji, która by to wspomagała).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
NoVirusThanks Send To ManagerNoVirusThanks Send To Manager 1.8.0.0
Wersja stabilna
1.34 MB | 2018-01-31
przejdź
NoVirusThanks Send To Manager Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 116 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
NoVirusThanks Send To Manager