w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 450
Wszystkich postów: 947204
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

Wincmder Shellex 3.0


Wincmder Shellex to rozszerzenie systemowej powłoki, dzięki któremu możliwe jest wyświetlenie zawartości folderu w jego menu kontekstowym (po kliknięciu prawym przyciskiem myszy, bez konieczności otwierania katalogu). To ciekawe ułatwienie codziennej pracy z komputerem, dzięki któremu użytkownik będzie mógł zaoszczędzić nieco czasu, przeglądając wstępnie zawartość wybranego folderu jeszcze przed jego otworzeniem.

Samo użycie programu jest w pełni intuicyjne i nie wymaga większego tłumaczenia, natomiast warto wspomnieć o samym procesie instalacji. Pobierana paczka zawiera kilka plików z rozszerzeniem .BAT. To skrypty, które automatycznie wykonują pewne operacje związane z systemową powłoką. W taki też sposób odbywa się instalacja programu: należy dwukrotnie kliknąć plik zawierający w nazwie słowo „install” (analogicznie, by odinstalować program, należy dwukrotnie kliknąć plik zawierający w nazwie „uninstall”). Pozostałe pliki to skrypty konfigurujące działanie programu. Pozwalają na przykład zawęzić ilość wyświetlanych plików, poprzez pomijanie dokumentów o niektórych rozszerzeniach (dokładne ich działanie opisane jest na stronie producenta).

Zgodnie z propozycją producenta, aplikacja może być z powodzeniem wykorzystana nie tylko do ułatwienia przeglądania zawartości folderów w klasycznym przypadku, ale również do uporządkowania pulpitu. Proponowane jest bowiem utworzenie nowego folderu (np. „Skróty”) i przeniesienie do niego wszystkich ikon aplikacji z pulpitu. Dzięki temu zyskamy dobrze widoczną tapetę, z kolei wszystkie ikony będą nadal dostępne, z poziomu menu kontekstowego utworzonego przez nas folderu.

Ograniczenia!
Program działa tylko z folderami znajdującymi się na pulpicie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Wincmder ShellexWincmder Shellex 3.0
Wersja stabilna
0.02 MB | 2015-06-07

Ilość pobrań: 236 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Wincmder Shellex