w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 489
Wszystkich postów: 947206
Wszystkich tematów: 141693

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

Copy Contents 1.0.3.0


Copy Contents to niewielki dodatek do menu kontekstowego systemu, który pozwala na skopiowanie obrazków lub treści dokumentu tekstowego do schowka, bez konieczności ich otwierania. Może się to okazać ciekawym udogodnieniem, które przyśpieszy naszą pracę, na przykład jeśli często wstawiamy pobrane z sieci obrazki do dokumentów tekstowych: zamiast korzystać z kreatora bezpośrednio w edytorze tekstu, obrazek będziemy mogli wkleić bezpośrednio ze schowka. Obsługiwane formaty graficzne to JPG, PCX, PNG, BMP, TGA, GIF oraz TIF, natomiast tekst zostanie odczytany jedynie z plików TXT.

Teoretycznie program powinien być również w stanie automatycznie wygenerować listę plików znajdujących się w folderze, na którym uruchomimy tę funkcję, jednak podczas naszych testów ta opcja nie funkcjonowała poprawnie. Nie ma ona jednak wpływu na wspomniane wcześniej możliwości kopiowania do schowka, wobec czego aplikację nadal można z powodzeniem uznać za użyteczną. Szczególnie, że jej obsługa jest bardzo prosta. Po instalacji, odpowiedni skrót jest automatycznie dodawany do powłoki eksploratora, dzięki czemu po kliknięciu na dowolnym pliku graficznym, czy też tekstowym, prawym przyciskiem myszy, wśród opcji znajdziemy także możliwość „Copy Contents”. Wybranie tej możliwości automatycznie skopiuje zawartość pliku TXT lub wybrany obrazek do schowka, co potwierdzane jest wyskakującym komunikatem w górnej części ekranu komputera.

Aby wkleić skopiowane elementy do innego programu (na przykład aplikacji graficznej czy też edytora tekstu), wystarczy użyć standardowej opcji „wklej” lub odpowiedniej kombinacji klawiszy na klawiaturze (Ctrl+V). Warto zwrócić uwagę, iż jeśli będziemy chcieli odinstalować program, dezinstalator znajdziemy tylko w folderze, gdzie zainstalowała się aplikacja (czyli standardowo w folderze z Plikami programów i podkatalogu „Copy Contents” na odpowiednim dysku).

Wymagania!
Producent nie wyklucza, że aplikacja może również poprawnie działać pod kontrolą Windowsa XP, jednak „oficjalnie” wymagany jest Windows 7.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Copy ContentsCopy Contents 1.0.3.0
Wersja stabilna
2.09 MB | 2015-04-21

Ilość pobrań: 129 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Copy Contents