w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 526
Wszystkich postów: 944381
Wszystkich tematów: 141693

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

Bing Wallpaper 1.0


Bing Wallpaper to niewielka aplikacja działająca w tle, która na żądanie lub co 24 godziny pobiera i ustawia nowe zdjęcie jako tło pulpitu komputera. Źródłem obrazków jest serwis Bing, który podobne rozwiązania dostarcza na przykład użytkownikom mobilnego Windowsa i smartfonów Lumia. Obrazki zawsze są dobre jakości, odpowiednio dopasowane do rozdzielczości naszego pulpitu oraz najczęściej przedstawiają interesujące elementy przyrody – zwierzęta i krajobrazy.

Na co dzień program nie wymaga żadnej obsługi. Po uruchomieniu o jego działaniu informuje nas tylko ikona na pasku zadań. Domyślnie nowe zdjęcia będą pobierane i ustawiane jako tło raz na dobę. Jeśli jednak z jakichś przyczyn aktualizacja nie przebiegła pomyślnie, program można zmusić do aktualizacji na żądanie. W tym celu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na wspominaną ikonę, a z rozwiniętego menu wybrać opcję Force Update. Wówczas aktualne „zdjęcie dnia” z serwisu Bing zostanie ponownie pobrane i ustawione jako tło na pulpicie. Warto na tym etapie zauważyć, iż jedyna grafika, jaką możemy ustawić w ten sposób na tapetę to właśnie zdjęcie dnia – jeśli nie przypadło nam do gustu, nie ma możliwości załadowania innej grafiki.

Jeśli któraś z fotografii szczególnie się nam spodoba, można zapisać ją na dysku, by wykorzystać w przyszłości. Aby to zrobić, podczas ustawionego tła na pulpicie, należy ponownie skorzystać z menu ikonki na pasku zadań i wybrać opcję Save Wallpaper. Aplikacja poprosi nas o wskazanie lokalizacji, a następie zapisze obrazek w formacie JPEG. Z wysuwanego menu na pasku zadań można również odczytać tytuł wyświetlanego w danej chwili zdjęcia.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Bing WallpaperBing Wallpaper 1.0
Wersja stabilna
0.02 MB | 2017-02-14

Ilość pobrań: 194 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Bing Wallpaper