w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 446
Wszystkich postów: 947202
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

Artpip 2.7.1


Artpip to program dla koneserów sztuki, który automatycznie pobiera i zmienia tapety pulpitu, korzystając w tym celu z obrazów znanych artystów. Tapety mogą być wybierane zgodnie z polecanym obrazkiem dnia, ale również według preferencji użytkownika, który może wskazać interesujący przedział lat powstania dzieła, rodzaj malowidła oraz częstotliwość zmiany tapety (zakres jest spory i sięga od pięciu minut aż po 24 godziny). Aplikacja może okazać się świetną propozycją dla wszystkich osób które lubią częste zmiany w komputerze, a dodatkowo interesują się malarstwem.

Obsługa nie jest przy tym skomplikowana. Po uruchomieniu wystarczy jedynie przejść przez krótki samouczek i zdecydować o sposobie działania aplikacji. Na ekranie przedstawiony zostanie proponowany obraz, który wkrótce ustawiony będzie również jako tło pulpitu komputera. Konkretne dzieła można dodawać do listy ulubionych, aby w przyszłości mieć do nich szybszy dostęp. O każdym obrazie wyświetlane są dodatkowe, podstawowe informacje. Co ciekawe, bezpośrednio z programu istnieje możliwość zamówienia reprodukcji konkretnego dzieła, aby widniało u nas w domu nie tylko na ekranie komputera, ale również ścianie salonu.

Interfejs aplikacji prezentuje się bardzo nowocześnie, a jest przy tym minimalistyczny. Ustawienia pozwalają zdecydować, czy program może wyświetlać powiadomienia w systemie, oraz czy ma być ładowany wśród programów autostartu. W programie znaleźć można dzieła między innymi takich artystów, jak Van Gogh, Cezanne, Monet, Renoir, Whistler, Gruner czy Pissarro.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
ArtpipArtpip 2.7.1
Wersja stabilna
57.2 MB | 2018-10-25

Ilość pobrań: 142 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Artpip