w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 414
Wszystkich postów: 947204
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

Google Input Tools 5.0.0.6


Google Input Tools to pakiet narzędzi do wprowadzania tekstów od Google, dzięki któremu mamy możliwość fonetycznego wpisywania słów, zamienianych następnie na odpowiednie znaki w obcym dla nas języku (którego klawiaturą nie dysponujemy), np. chiński, rosyjski, hebrajski, grecki czy arabski. W obecnej chwili na liście obsługiwanych języków znajdziemy aż 22 kraje, których alfabety składają się z innych symboli, niż oferowane przez klawiaturę QWERTY. Dzięki integracji programu z ustawieniami regionalnymi systemu Windows, z atutów aplikacji możemy korzystać w dowolnym programie podczas pracy na komputerze, po uprzednim wybraniu odpowiedniego języka obcego w menu ustawień językowych.

Sama obsługa jest bardzo intuicyjna. Wystarczy zacząć wprowadzać tekst na klawiaturze, aby w niewielkim okienku wyświetlony został spis propozycji, które fonetycznie pasują do zaproponowanego przez nas słowa. Wystarczy wybrać jedno z nich, aby w poprzednim miejscu zapisu fonetycznego, wklejony został napis składający się z odpowiednich symboli w danym języku. Jeśli działanie programu nas nie zadowala, w każdej chwili możliwe jest wyświetlenie klawiatury ekranowej, na której przedstawione są znaki, jakie zostaną wydrukowane po naciśnięciu klawiszy klawiatury QWERTY. Dostępna jest także osobna tablica wszystkich znaków danego języka, z której równie łatwo można korzystać.

Na uwagę zasługują także ustawienia, dzięki którym będziemy mogli głównie zmienić wygląd czcionek poszczególnych elementów podpowiedzi, dzięki czemu dostosujemy wizualny aspekt podpowiedzi do własnych wymagań.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do strony producenta, gdzie użytkownik ręcznie wskazuje, wykorzystaniem których języków jest zainteresowany w aplikacji. Po wyrażeniu zgody na umowę licencyjną, rozpoczyna się pobieranie spersonalizowanego instalatora.

Wymagania!
Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Google Input ToolsGoogle Input Tools 5.0.0.6
Wersja stabilna
0.9 MB | 2016-05-05

Ilość pobrań: 126 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Google Input Tools