w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 470
Wszystkich postów: 944381
Wszystkich tematów: 141693

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

AudioShell 2.3.6


AudioShell – program do zaawansowanej edycji tagów ID3 plików muzycznych, który instaluje się jako rozszerzenie powłoki systemowej, a przez to jest dostępny z poziomu kontekstowego menu w eksploratorze plików. Znacznie przyśpiesza to codzienną pracę; możliwość edycji podstawowych parametrów o wykonawcy utworu, czy też wgranie nowej okładki albumu jest bardzo wygodne, kiedy możemy to zrobić w kilku prostych ruchach, nie uruchamiając w tym celu w zasadzie żadnego dużego narzędzia. Aplikacja jest prosta w obsłudze – producent położył nacisk na jej funkcjonalność, nie zaś szczególną atrakcyjność wizualną interfejsu. Całość działa szybko i jest po prostu praktyczna; z powodzeniem przyda się większości fanów odtwarzania muzyki z komputera.

Główna cecha charakterystyczna opisywanego programu – integracja z systemową powłoką – z definicji nakreśla sposób obsługi aplikacji; nie uruchamiamy tutaj żadnego narzędzia, jedynie znajdujemy samodzielnie na dysku pliki, które chcemy edytować, a następnie klikamy prawym przyciskiem myszy na jednym z nich i z wyświetlonego menu kontekstowego wybieramy opcje związane z programem. Możemy stąd dostać się zarówno do ustawień, jak i samego edytora tagów. Edytor podzielony został na kilka zakładek i jest to dobre posunięcie, ponieważ danych do uzupełnienia jest wiele, przez co w przeciwnym wypadku można by się pogubić.

Do drobnych zalet zaliczyć można obsługę metody „drag&drop” – przeciągnij i upuść, która wykorzystana została do wskazania programowi pliku z okładką płyty, jeśli chcemy ją podmienić. Można z tego poziomu również usunąć istniejącą okładkę lub zapisać ją do osobnego pliku graficznego.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AudioShellAudioShell 2.3.6
Wersja stabilna
2.48 MB | 2016-07-11

Ilość pobrań: 201 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
AudioShell