w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 219
Wszystkich postów: 904575
Wszystkich tematów: 127605

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6880 dni

Registry Optimizer Free 2.6.0.8


Registry Optimizer Free to program, który pozwala rozwiązać problemy związane z niepotrzebnymi plikami w rejestrze systemu operacyjnego, które jedynie spowalniają pracę komputera. Ponieważ program podzielony został na sekcje przeznaczone dla użytkowników o różnym poziomie zaawansowania, może zostać polecony zarówno profesjonalistom, jak i amatorom, którzy po raz pierwszy ingerować będą w pliki rejestru systemu.

Z pewnością każdy użytkownik komputera, po kilku latach korzystania z jednej instalacji systemu Windows, zauważył, że wydajność jego maszyny nie jest już taka jak kiedyś. Związane jest to bardzo często z plikami, które znajdują się w rejestrze systemu operacyjnego. Oprogramowanie na każdym kroku zapisuje w nim jakieś informacje, ale nie zawsze usuwa pliki, które nie są już potrzebne.

Aby zaradzić takim sytuacjom, powstały specjalne programy, a Registry Optimizer Free jest jedną z ciekawszych propozycji. Jest to aplikacja godna uwagi ze względu na szybkość działania oraz przejrzystość interfejsu, co ma szczególne znaczenie dla użytkowników początkujących. Wystarczy kilka sekund analizy, aby wykryć pliki, które mogą zostać całkowicie usunięte z rejestru, nieużywane pliki prywatnych ustawień oraz tak zwane "pliki śmieci". Dodatkowo Registry Optimizer Free wykrywa dane, które mogą zostać poddane optymalizacji, aby zwiększyć wydajność systemu. Po przeprowadzonym procesie analizy wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby zatwierdzić zmiany i cieszyć się wysoką wydajnością komputera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Registry Optimizer FreeRegistry Optimizer Free 2.6.0.8
Wersja stabilna
3.62 MB | 2014-09-07

Ilość pobrań: 345 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Registry Optimizer Free