w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 192
Wszystkich postów: 904571
Wszystkich tematów: 127603

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6875 dni

Pointstone Registry Cleaner 4.2.0.150


Pointstone Registry Cleaner to program przeznaczony do oczyszczania, naprawy oraz optymalizacji funkcjonowania rejestru Windows. Wadliwe lub zbędne wpisy w rejestrze wpływają na wydajność i stabilność działania systemu (np. jego zawieszanie się, restarty lub częste błędy). Program dość skutecznie wykrywa i rozwiązuje problemy obecne w rejestrze, automatycznie tworzona jest także jego kopia zapasowa.

Aplikacja skanuje rejestr pod kątem wpisów związanych z następującymi kategoriami: integralnością, typami plików, obiektami ActiveX i COM, współdzielonymi plikami, czcionkami, plikiem pomocy, sygnałami dźwiękowymi, ścieżkami aplikacji, nieużywanymi kluczami oprogramowania, rozszerzeniami plików, historią użytkownika, zainstalowanymi programami, ustawieniami aplikacji, autostartem Windows, zaporą systemową, urządzeniami wirtualnymi, niewłaściwymi ścieżkami.

Po ukończonym skanowaniu, możemy przeglądać szczegóły nieprawidłowości i wybrać, które z kluczy oraz wartości rejestru zostaną usunięte lub naprawione. Opcje programu pozwalają na zignorowanie wpisów wskazujących na pliki dostępne na urządzeniach przenośnych USB, kartach pamięci i dyskietkach, płytach CD/DVD oraz dyskach sieciowych. Możliwe jest również pominięcie naprawy poszczególnych kluczy rejestru, wystarczy dodać je do listy ignorowanych. W opcjach znajdziemy także funkcję wyszukiwania wartości, które zostały zmodyfikowane po określonej przez nas dacie.

W aplikacji dostępny jest moduł Rescue Manager, który pozwoli nam na zarządzanie kopią zapasową oraz przywracanie rejestru do stanu poprzedzającego naprawę. Moduł umożliwia także tworzenie punktów przywracania Windows i odzyskiwanie systemu za ich pomocą.

Szata graficzna programu została wykonana na przyzwoitym poziomie. Z obsługą aplikacji poradzą sobie nawet mało zaawansowani użytkownicy. Proces skanowania, czyszczenia i naprawy przebiega dość szybko, wystarczy wykonać parę kliknięć myszką, by przywrócić sprawność rejestru do optymalnego poziomu. Pointstone Registry Cleaner przyda się wszystkim osobom, którym zależy na stabilnym i wydajnym działaniu systemu Windows.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (10 głosów)

Strefa Download programu
Pointstone Registry CleanerPointstone Registry Cleaner 4.2.0.150
Wersja stabilna
5.66 MB | 2015-10-10

Ilość pobrań: 1047 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Pointstone Registry Cleaner
avatararrow
~grzes | 2013.09.03 01:24
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Z tych wszystkich programów jest najskuteczniejszy,naprawi a nie popsuje,dobry i skuteczny,sprawdziłem w praktyce jest najlepszy
Pointstone Registry Cleaner 4.0.1