w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 71
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6374 dni

O&O RegEditor 12.0 Build 2172


O&O RegEditor to program stworzony z myślą o administratorach systemów operacyjnych, którzy na co dzień pracują w oparciu o intensywne wykorzystanie systemowego rejestru oraz edytowania wartości jego wpisów. Dzięki opisywanemu programowi, ich praca powinna stać się dużo wygodniejsza, niż w przypadku wykorzystywania opcji oferowanych systemowo, między innymi dzięki możliwości uruchamiania programu bezpośrednio z przenośnej pamięci, łatwiejszej obsługi oraz funkcji tworzenia list ulubionych, co może znacznie wpłynąć na czas potrzebny do znalezienia w rejestrze potrzebnych nam w danej chwili wpisów.

Program jest propozycją typowo funkcjonalną. Próżno w nim szukać rozwiązań stworzonych specjalnie z myślą o początkujących użytkownikach; jest to jednak bardzo przemyślana propozycja dla osób, które wiedzą jak wykorzystać drzemiący w niej potencjał. Uruchomienie programu automatycznie generuje w lewej części okna foldery rejestru, które zawierają w sobie kolejne katalogi dedykowane konkretnym funkcjom. Foldery te często mają "tajemnicze" dla amatora nazwy, wobec czego edytowanie plików rejestru warto powierzyć osobie, która się na tym zna, by w efekcie nie zaszkodzić swojemu komputerowi bardziej, niż zamierzaliśmy mu pomóc (niepoprawnie zmodyfikowane wpisy mogą przełożyć się na o tyle poważną usterkę systemu, że nie będzie już ona odwracalna).

Konkretne wpisy prezentowane są na liście w prawej części okna programu. Możemy z tego poziomu je edytować oraz dodawać je do ulubionych, co w przyszłości pozwoli na ich dużo szybszą lokalizację.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
O&O RegEditorO&O RegEditor 12.0 Build 2172
Wersja stabilna
4.23 MB | 2016-07-06

Ilość pobrań: 180 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
O&O RegEditor