w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 200
Wszystkich postów: 904571
Wszystkich tematów: 127603

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6875 dni
pl

AVS Registry Cleaner 4.1.7.293


AVS Registry Cleaner to program do oczyszczania komputera (głównie rejestru) z plików-śmieci, często niepotrzebnie zalegających na dyskach, co ogranicza ilość dostępnego miejsca i nierzadko spowalnia pracę całego systemu. Aplikacja podczas analizy bierze pod uwagę takie elementy, jak tymczasowe pliki przeglądarek internetowych, rejestr, kosz, niepoprawne skróty oraz uszkodzone aplikacje. Pozytywnie zaskakuje liczbą plików, które jej zdaniem mogą zostać usunięte – niestety ten etap (czyli ostateczne kasowanie danych) zarezerwowane zostało tylko dla programu z pełną licencją; w tym przypadku mamy do czynienia z typową wersją demo, która pozwala jedynie zapoznać się z hipotetycznymi możliwościami pełnej aplikacji.

A są one całkiem imponujące. Prócz dużej liczby znalezionych plików gotowych do usunięcia, podczas naszych testów cały ten proces był również stosunkowo szybki. Jest to oczywiście zależne od wydajności komputera (mają tu szczególne znaczenie dysk twardy oraz procesor), jednak na tle większości konkurencyjnych programów, opisywany program wypada po prostu dobrze. Dodatkowymi opcjami jest tworzenie kopii zapasowych rejestru przed usuwaniem z niego elementów, na podstawie których można później przywrócić jego stan do jednego z poprzednio zapisanych. Funkcjonalnie przedstawiają się również opcje zawarte w ustawieniach. Docelowo będziemy dzięki nim mogli zdefiniować na przykład zasady działania automatyki, która samodzielnie uruchomi czyszczenie komputera zgodnie z ustalonym przez nas harmonogramem.

W chwili tworzenia niniejszej recenzji, pełna i dożywotnia licencja na program dostępna jest do nabycia za równowartość niecałych 60 dolarów. Ocena opłacalności tej inwestycji należy do użytkownika, nie należy jednak zapominać, iż te same możliwości część konkurencji oferuje całkowicie za darmo (można również skorzystać z kilku mniejszych, darmowych programów, które w połączeniu dadzą identyczny efekt).

Ograniczenia!
Darmowa, demonstracyjna wersja programu pozwala przeskanować rejestr w poszukiwaniu problemów, ale nie umożliwia ich usunięcia.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
AVS Registry CleanerAVS Registry Cleaner 4.1.7.293
Wersja stabilna
8.23 MB | 2020-12-16

Ilość pobrań: 210 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AVS Registry Cleaner