w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 207
Wszystkich postów: 904237
Wszystkich tematów: 127484

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6481 dni

NETGATE Registry Cleaner 18.0.900.0


NETGATE Registry Cleaner to program do oczyszczania systemowego rejestru ze zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz przeprowadzania jego defragmentacji. Cały proces można poprzedzić dokonaniem kopii zapasowej, a docelowo zautomatyzować, by na przykład uruchamiał się co tydzień o zadanej porze dnia. Dodatkami są inne narzędzia, dzięki którym będziemy mogli odinstalować niepotrzebne nam już programy oraz zmienić ustawienia autostartu (w praktyce to po prostu alternatywy dla tych samych opcji dostępnych bezpośrednio w systemie).

Program w pierwszej chwili sprawia wrażenie skomplikowanego, ale w praktyce okazuje się bardzo przyjazny dla użytkownika. Aby oczyścić rejestr wystarczy uruchomić proces skanowania, aby przeanalizować jego zawartość. Całość nie jest w pełni zautomatyzowana – po przeprowadzonym skanowaniu mamy możliwość ręcznego wybrania elementów, którymi dalej będzie się zajmować program (oczywiście można tutaj skorzystać z opcji „zaznacz wszystko”). W kolejnym kroku odnalezione elementy rejestru, którym należy się uwaga są usuwane lub ignorowane, zgodnie z decyzją algorytmu programu, chyba, że wcześniej ją zmodyfikujemy.

Z poziomu innych zakładek (po lewej stronie) dostaniemy się do pozostałych opcji wymienionych na wstępie. Ich obsługa często jest analogiczna – na polu sposobu obsługi każdego narzędzia producent postarał się o spójność. Warto wspomnieć o miłym dodatku, jakim są skórki interfejsu. Domyślnie już przy pierwszym uruchomieniu programu mamy możliwość wyboru dla nas najciekawszej. W razie potrzeby wybór można oczywiście zmienić w przyszłości z poziomu ustawień.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania. Dodatkowym jej minusem są dość często wyświetlane przypomnienia o fakcie, że nie korzystamy z pełnej wersji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
NETGATE Registry CleanerNETGATE Registry Cleaner 18.0.900.0
Wersja stabilna
8.99 MB | 2020-09-19

Ilość pobrań: 462 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
NETGATE Registry Cleaner