w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 237
Wszystkich postów: 904282
Wszystkich tematów: 127499

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6517 dni

NoVirusThanks Registry Guard 1.5


NoVirusThanks Registry Guard to prosty program blokujący zapis i edycję wpisów w systemowym rejestrze. Domyślnie nie pozwala na wykonanie żadnej takiej akcji, ale możliwe jest również tworzenie własnych reguł; ten etap wymaga stworzenia tekstowych reguł z odpowiednimi znacznikami, co polecamy raczej doświadczonym użytkownikom. Z drugiej strony aplikacja oferuje bardzo prosty interfejs, nierozbudowaną funkcjonalność i dużą szybkość działania przy niewielkich potrzebach sprzętowych, zatem tryb automatyczny może się okazać przydatny również z punktu widzenia osób mniej doświadczonych.

Tak jak zostało wspomniane na wstępie, ponieważ domyślnie aplikacja działa automatycznie blokując wszelkie próby modyfikacji wpisów rejestru, w tym przypadku nie jest konieczna żadna konfiguracja. Wystarczy uruchomić program, a później już do niego nie wracać. Aplikacja działa w tle, o swojej aktywności informując nas jedynie ikonką na pasku zadań. Dzięki niej możliwe jest wyświetlenie okienka z interfejsem. Jest ono w zasadzie zapisem historii działania aplikacji, która jest na bieżąco odświeżana. W razie potrzeby, całą treść można wyeksportować w formie LOG-u na dysk. Ścieżka zapisu może być zmodyfikowana z poziomu ustawień.

Modyfikowanie reguł działania aplikacji polecamy jedynie wymagającym i świadomym użytkownikom. Składnia poleceń, które trzeba wprowadzić do programu znajduje się na stronie producenta. Nie są to skomplikowane wyrażenia, więc wystarczy odrobina ambicji i chęć do zgłębienia zasad funkcjonowania rejestru, by dostosować program dokładniej pod własne potrzeby.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
NoVirusThanks Registry GuardNoVirusThanks Registry Guard 1.5
Wersja stabilna
1.4 MB | 2020-10-19

Ilość pobrań: 68 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
NoVirusThanks Registry Guard