w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 125
Wszystkich postów: 904609
Wszystkich tematów: 127617

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6928 dni
pl

Registry Trash Keys Finder 3.9.4.0


Wiele programów, nawet po odinstalowaniu, zostawia za sobą wpisy w rejestrze systemu Windows, spowalniając tym samym jego pracę. Registry Trash Keys Finder to bezpłatny i niewielki program, służący do przeszukiwania rejestru pod kątem zaśmiecających go, niepotrzebnych wpisów i umożliwiający usuwanie ich.

Wśród głównych funkcji i możliwości programu znajdziemy:
• wykrywanie zarówno wpisów pozostawionych przez odinstalowane programy, jak i wpisów uszkodzonych, przeterminowanych, fałszywych i pustych,
• szybkie wyszukiwanie nazwy zaznaczonego wpisu w Google, pomagające rozwiać wątpliwości co do jego przeznaczenia,
• automatyczne czyszczenie rejestru w określonych odstępach czasowych lub przy każdym starcie systemu,
• opcjonalne tworzenie kopii zapasowych usuwanych wpisów, co umożliwia ich późniejsze przywrócenie,
• możliwość otwierania każdego znalezionego wpisu w edytorze Regedit oraz zapisywania zawartości wybranego wpisu; dostępna jest także „lista chroniona”, zapisywana jako plik tekstowy, do której możemy dodawać informacje o interesujących nas wpisach.

Co ciekawe, aplikacja uruchomiona na systemie 64-bitowym dysponuje dwoma trybami pracy: 32- oraz 64-bitowym, między którymi możemy szybko się przełączać. Każdy tryb wyszukuje w rejestrze inny typ wpisów, właściwy dla swojej architektury. Niektóre wpisy, dzielone między architektury bądź tworzone w dwóch wersjach, mogą się powtarzać w wynikach wyszukiwania.

Program Registry Trash Keys Finder polecamy użytkownikom, którzy chcą szybko i pewnie oczyścić swój rejestr ze zbędnych wpisów, poprawiając tym samym jakoś pracy całego systemu.

Ograniczenia!
Testowana wersja Free jest w pełni bezpłatna, lecz pełna wersja dystrybuowana jest na zasadzie DonationWare – jej licencja jest udostępniana po złożeniu dowolnej opłaty na konto producenta. W wersji Full dostępne są dodatkowe kryteria wyszukiwania wpisów, nie zaimplementowane w wersji darmowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Registry Trash Keys FinderRegistry Trash Keys Finder 3.9.4.0
Wersja stabilna
0.55 MB | 2019-04-12

Ilość pobrań: 1566 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Registry Trash Keys Finder