w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6370 dni

FileCleaner 4.9.0.332


FileCleaner to rozbudowany program pozwalający na kontrolę zbędnych plików generowanych przez system operacyjny, które jedynie obciążają system i spowalniają pracę komputera. Prócz nich aplikacja świetnie radzi sobie z usuwaniem plików tworzonych przez przeglądarki internetowe, a także danych znajdujących się w systemowym rejestrze, oferując przy tym sporo opcji i ustawień.

Obsługa FileCleanera jest bardzo intuicyjna. Po uruchomieniu programu, oczom użytkownika ukazuje się przejrzyste okno, które prezentuje wybrany tryb pracy programu. Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, aby aplikacja przełączyła się w stan analizy i wykryła możliwe do usunięcia pliki. Na bieżąco, w głównej części okna, wyświetlane są ścieżki i statystyki wykrytych plików.

Aby przełączać się między trybami odpowiedzialnymi za usuwanie plików systemowych, internetowych lub z rejestru, wystarczy skorzystać z czytelnych przycisków w lewej części programu. Ustawienia programu pozwalają na wybór jednej z trzech metod zacierania śladów użytkowania komputera oraz zdefiniowania harmonogramu automatycznego uruchamiania modułów FileCleanera.

Warto zwrócić uwagę, iż oprócz typowych plików tworzonych przez system Windows, producenci rozszerzyli możliwości oprogramowania do wykrywania zbędnych plików typowych dla komercyjnych aplikacji. Wśród nich znalazł się między innymi popularny komunikator internetowy Skype, produkty pakietu biurowego Microsoft Office oraz odpowiedzialny za odczyt plików PDF - Adobe Acrobat Reader. Dodatkowo FileClener wykrywa także niechciane, często instalowane z darmowym oprogramowaniem, paski narzędzi przeglądarek internetowych.

Uwaga!
Podczas instalacji, domyślnie doinstalowane zostaną dodatkowe programy oraz paski narzędzi do przeglądarek internetowych. Aby uniknąć ich instalacji, wystarczy odznaczyć odpowiednie opcje w kreatorze.

Ograniczenia!
Edycja trial ograniczona jest czasowo do funkcjonowania przez okres 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
FileCleanerFileCleaner 4.9.0.332
Wersja stabilna
5.56 MB | 2019-05-15

Ilość pobrań: 425 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
FileCleaner