w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 165
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6370 dni

Registry Finder 2.1


Registry Finder to prosty w obsłudze program do przeglądania zawartości systemowego rejestru, na podstawie wprowadzonych słów kluczowych. Można przy tym stosować inne filtry, w tym zakres czasowy powstania danego wpisu, a wyniki wyświetlane są nie tylko w formie listy, ale również wygodnego drzewa katalogów, po którym dużo łatwiej się poruszać i znaleźć interesujące nas wpisy należące do konkretnych kategorii w rejestrze.

Aby przy pomocy aplikacji znaleźć jakiś wpis w rejestrze, należy w pierwszym kroku wpisać słowo-klucz w górnym okienku wyszukiwarki. Jeśli nie jesteśmy zainteresowani dodatkowymi opcjami, to wystarczy, aby móc skorzystać z przycisku wyszukiwania. Pierwsze wyniki pojawiają się na ekranie bardzo szybko, a lista jest na bieżąco aktualizowana (wraz z trwającym w tle przeglądaniem rejestru). Jeśli któryś z wpisów nas nie interesuje, możemy usunąć go z listy wyników; możliwe jest również wykonywanie tej akcji dla kilku elementów jednocześnie. Dla wygody wprowadzono tu także opcję odwrócenia zaznaczenia, co okaże się przydatne, jeśli tylko wybranych kilka wpisów jest dla nas przydatnych (wówczas wystarczy je zaznaczyć, odwrócić zaznaczenie, a pozostałe elementy usunąć). Obsługę tych akcji ułatwia w tym przypadku wstążka, na której znajduje się większość elementów sterujących w programie.

Warto zwrócić uwagę, iż w aplikacji znalazło się miejsce na dopracowaną instrukcję obsługi, która wymaga co prawda połączenia z Internetem, ale uruchamiana jest w oknie programu, a nie przeglądarce, przez co dostęp do niej jest ułatwiony. Jest to czytelny, ilustrowany dokument, który z pewnością będzie pomocny dla wszystkich osób chcących poszerzyć swoje umiejętności związane z obsługą programu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Registry FinderRegistry Finder 2.1
Wersja stabilna
0.73 MB | 2016-07-04

Ilość pobrań: 58 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Registry Finder