w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 224
Wszystkich postów: 904125
Wszystkich tematów: 127446

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6396 dni

Free Window Registry Repair 3.8


Free Window Registry Repair to skuteczne narzędzie do oczyszczania rejestru ze zbędnych i szkodliwych wpisów. Dzięki programowi w szybki i bezpieczny sposób wyeliminujemy najbardziej typowe błędy systemu Windows oraz w pewnym stopniu poprawimy działanie komputera. Aplikacja jest rozwijana od kilku lat przez firmę RegSofts Software.

Free Window Registry Repair posiada prosty, przyjazny interfejs. W głównym oknie programu znajdziemy dwie podstawowe opcje - "Full Scan" uruchomi pełne skanowanie rejestru, funkcja "Custom Scan" pozwala natomiast na dostosowanie analizowanych kluczy rejestru. Wybrać możemy zarówno gałęzie główne (HKEY_CLASSES_ROOT, HKEY_CURRENT_USER, HKEY_LOCAL_MACHINE, HKEY_USERS) jak i obszary związane z różnymi elementami systemu (zawartość menu Start, przestarzałe programy, rozszerzenia plików, wpisy instalatorów, współdzielone biblioteki DLL, czcionki, pliki pomocy, oprogramowanie, usługi, autostart, historia oraz często używane komponenty). Program został wyposażony w podstawowe mechanizmy zapewniające bezpieczeństwo wprowadzanych modyfikacji w rejestrze systemowym. Aplikacja w sposób automatyczny tworzy kopie zapasowe, które można w dowolnym momencie wykorzystać do przywrócenia komputera do wcześniejszego stanu. Inne funkcje narzędzia to:
• możliwość zarządzania listą wykluczonych kluczy rejestru,
• tworzenie punktów przywracania systemu,
• zapis wyników skanowania do pliku tekstowego
• szybkie otwieranie systemowego Edytora Rejestru.

Program, jak sama nazwa zresztą wskazuje, jest dostępny bezpłatnie. Aplikacja jest rozpowszechniana na licencji freeware, co pozwala na wykorzystanie skanera również na stanowiskach firmowych. Przed rozpoczęciem pracy warto zapoznać się z krótką instrukcją obsługi.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Free Window Registry RepairFree Window Registry Repair 3.8
Wersja stabilna
0.77 MB | 2017-03-03

Ilość pobrań: 705 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Free Window Registry Repair