w
googluj

Postbox 7.0.58


Postbox - prosty w użyciu i przejrzysty klient poczty e-mail pozwalający również połączyć się z kontem Facebook i pobrać z niego kontakty.

Program jest zbliżony wyglądem do większości standardowych klientów pocztowych - po lewej stronie widzimy spis folderów, na środku tematy, a po prawej podgląd zaznaczonej wiadomości. Wśród dostępnych opcji są oczywiście: książka adresowa, wyszukiwarka wiadomości, oznaczanie wiadomości (jako przeczytana, nieprzeczytana, do wykonania) oraz filtrowanie wiadomości. Ta ostatnia pozwala na ustalenie, z czego mają się składać poszczególne pola (adres, temat, wiadomość, itp.), czego mają nie zawierać, od czego mają się zaczynać lub jak mają się kończyć, po czym możemy zdecydować co robić z takimi wiadomościami (gdzie je przenosić czy usuwać). Ciekawą opcją jest możliwość przeglądania wszystkich załączników oraz obrazów z dotychczasowych wiadomości zebranych na liście w jednym miejscu, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego pliku nie powinno stwarzać problemów nawet w przypadku dużej ilości wiadomości.

Postbox udostępnia opcje archiwizowania wiadomości, automatycznego dodawania sygnatur do nowych e-maili oraz sam dostosowuje wszystkie ustawienia w przypadku niektórych skrzynek pocztowych (np. GMail). W przypadku gdy zalogujemy się do Facebook, wszystkie kontakty zostaną automatycznie dodane do książki adresowej programu.

Ograniczenia!
Wersja trial pozwala na bezpłatne korzystanie z aplikacji przez 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
PostboxPostbox 7.0.58
Wersja stabilna
45.8 MB | 2022-10-21

Ilość pobrań: 514 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
Postbox
avatararrow
~Darek Łakomski | 2011.07.28 09:18
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Lekki program - integracja z Facebook spisuje się dobrze.