w
googluj

Affixa 3.2022.05.25


Affixa to lekkie narzędzie pomagające użytkownikowi w korzystaniu z poczty elektronicznej. Głównym zadaniem aplikacji jest usprawnianie procesu wysyłania załączników - za pomocą kilku kliknięć myszy możemy skomponować wiadomość zawierającą rozmaite pliki i dane archiwalne. Program współpracuje zarówno z lokalnymi klientami e-mail jak i z stronami internetowymi, znanymi pod nazwą Webmail. Narzędzie nadaje się znakomicie do szybkiego przesyłania dokumentów z oprogramowania biurowego (Microsoft Office, OpenOffice, LibreOffice, Adobe Reader i inne).

Główne cechy programu Affixa:
- współpraca z najpopularniejszymi usługami pocztowymi (Gmail, Google Apps, Zimbra, Office 365, Outlook Web, Yahoo! Mail),
- obsługa odnośników "mailto",
- przyjazny dla początkujących odbiorców interfejs,
- możliwość korzystania z list załączników,
- automatyczne wykrywanie problematycznych plików,
- dostęp do usługi Affixa Drop Service w wersji Basic (hosting dużych plików - zamiast załączników, do treści wiadomości zostaną dodane odnośniki),
- obsługa serwerów proxy,
- łatwa instalacja i dystrybucja w sieciach komputerowych,
- minimalizacja do zasobnika systemowego (ikona obok zegara).

Uwaga!
Funkcjonalność programu można rozszerzyć za pomocą dodatków do przeglądarek internetowych (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer). Szczegółowe informacje znajdziemy na oficjalnej stronie programu.

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne bezpłatnie wyłącznie do zastosowań osobistych. Wersja darmowa posiada ograniczenie, polegające na obsłudze maksymalnie jednego konta pocztowego. Jeśli chcemy korzystać z aplikacji w celach komercyjnych, musimy wykupić odpowiednią licencję. W rozszerzonym wydaniu znajdziemy kilka dodatkowych funkcji, takich jak: kompresja załączników, zmiana rozdzielczości zdjęć "w locie", obsługa sygnaturek czy automatyczne dodawanie odbiorców.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
AffixaAffixa 3.2022.05.25
Wersja stabilna
9.53 MB | 2022-05-25

Ilość pobrań: 172 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Affixa