w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 708
Wszystkich postów: 939073
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni
pl

GroupMail Free 6.0.0.63


GroupMail Free to aplikacja ułatwiająca wysyłanie e-maili do grup odbiorców. Program sprawdza się dobrze w rozsyłaniu reklam, newsletterów, czy innych treści do wielu osób jednocześnie. Możemy wysyłać z wielu kont wiadomości zawierające HTML jak i tekst niesformatowany (plain-text), zarządzać grupami i kontaktami. Narzędzie udostępnia 28 gotowych szablonów e-mail, dzięki którym uatrakcyjnimy wizualnie nasze wiadomości.

Ponieważ jest to wersja darmowa programu GroupMail, brak jej wielu możliwości, edycja ta pozwala jednak na wysyłanie e-maili do dowolnej liczby grup odbiorców, przy czym w każdej z nich może być zapisanych do 500 kontaktów. Dostępna jest lista wykluczająca wybrane kontakty, do których nie pragniemy w danej chwili przesyłać wiadomości. Możemy ustalać własne nazwy i inne parametry kont, z których mailujemy, zarządzać szczegółami grup i kontaktów, przeszukiwać je, dodawać podpisy, decydować o potwierdzeniach przeczytania. Edytor wiadomości, oprócz specyficznych dla GroupMail ustawień, posiada wszystkie typowe funkcje programu poczty e-mail.

W płatnych wersjach aplikacja pozwala na instalację dodatków usprawniających jej działanie, w edycji Free domyślnie zainstalowany jest dodatek Tweaker, pozwalający na dzielenie nazwy odbiorcy, kapitalizację tekstu w polach, modyfikowanie danych adresata według określonych warunków, formatowanie danych odbiorcy, a także ustawienie, w jakich polach ma być wyświetlana data dodania adresata. Program może współpracować z usługami sieciowymi GroupMetrics i GroupSurveys, śledzącymi klikane przez użytkowników odnośniki w wiadomościach oraz obsługującymi ankiety (w tym online) i formularze Opt-in. Aplikacja importuje dane o kontaktach z plików CSV i TXT, może także eksportować listę e-maili do tych formatów.

Szata graficzna aplikacji jest wykonana na przyzwoitym poziomie, program może nie zachwyca bardzo eleganckim interfejsem, ale posiada w miarę nowoczesny wygląd. Obsługa aplikacji nie powinna sprawić większych kłopotów nawet mało zaawansowanym użytkownikom, niemniej jednak, jeżeli chodzi o konfigurację kont pocztowych, mogą oni mieć nieco problemów. Potrzebne informacje znajdą na stronie producenta (pomoc w postaci rozbudowanego Supportu, tłumaczącego dokładnie proces konfiguracji) oraz np. na portalach świadczących usługi poczty e-mail. GroupMail Free nie jest tak bogaty w funkcje jak komercyjne wersje tego programu, jednak może z powodzeniem służyć do rozsyłania wiadomości przeznaczonych dla dość szerokich grup różnych adresatów.

Uwaga!
Z możliwościami komercyjnych wersji GroupMail można zapoznać się na stronie producenta.

Ograniczenia!
Wersja Free wysyła e-maile tylko poprzez pojedyncze połączenie z serwerem pocztowym odbiorcy. Możliwa ilość kontaktów w jednej grupie to 500 wpisów. W rozsyłanych mailach umieszczony jest link reklamowy do strony głównej producenta.
Nie wszystkie moduły aplikacji działają w wersji Free.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
GroupMail FreeGroupMail Free 6.0.0.63
Wersja stabilna
17.9 MB | 2022-01-02

Ilość pobrań: 848 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
GroupMail Free
avatararrow
~pol | 2015.08.29 20:57
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
mozna rozsyłać meile ale nie można odbierać
GroupMail Free 6.0.0.16