w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 665
Wszystkich postów: 939060
Wszystkich tematów: 138939

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni
pl

DeskTask 1.61


DeskTask jest w pełni darmowym i nieskomplikowanym narzędziem współpracującym z programem Microsoft Outlook. Jego główną funkcją jest wyświetlanie wbudowanych w program pocztowy wpisów z kalendarza i terminarza bezpośrednio na pulpicie. By uzyskać do nich dostęp, nie trzeba już włączać klienta poczty Microsoftu - wystarczy zminimalizować inne okna, by uzyskać dostęp do listy wyświetlanej przez DeskTask.

Interfejs programu jest bardzo prosty i czytelny, a przy tym bardzo estetyczny i elegancki dzięki zachowaniu pełnej przezroczystości. Poszczególne elementy są posegregowane chronologicznie, z zachowaniem oryginalnego podziału na poszczególne dni i godziny. Możliwe jest również zaznaczenie kolorem tych zadań, które zrealizować musimy na dzisiaj, sortowanie ich według kategorii, a także ukrycie programu, jeśli nie zostaną odnalezione żadne elementy możliwe do wyświetlenia.

DeskTask można dowolnie i bardzo łatwo przemieszczać po pulpicie – wystarczy kliknąć gdziekolwiek w polu pozycji wyświetlanych przez program, a następnie przeciągnąć całą aplikację w miejsce docelowe. Możliwe jest również użycie opcji przyczepienia programu do krawędzi ekranu lub przywrócenie jej w domyślne miejsce. Jeśli dysponujemy więcej niż jednym wyświetlaczem, okno programu możemy swobodnie przenosić między monitorami.

DeskTask z pewnością usprawni i uprzyjemni korzystanie z programu Outlook.

Uwaga!
Program współpracuje z każdą edycją MS Outlook od 97 wzwyż.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
DeskTaskDeskTask 1.61
Wersja stabilna
0.57 MB | 2017-01-29

Ilość pobrań: 213 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
DeskTask