w
googluj
pl

MiTeC Mail Viewer 2.5.1.0


MiTeC Mail Viewer - program do przeglądania plików poczty elektronicznej. Współpracuje z najnowszymi wersjami popularnego oprogramowania: Microsoft Outlook Express, Windows Vista Mail/Windows Live Mail oraz Mozilla Thunderbird. Program radzi sobie z odczytywaniem pełnych baz danych oraz pojedynczych plików EML.

Aplikacja posiada szereg funkcji pozwalających na swobodne czytanie tekstu e-maili i zarządzanie zawartością skrzynki pocztowej. Przede wszystkim możliwy jest podgląd pełnej treści i dodatkowych atrybutów (temat, nadawca, odbiorca, kopia, ukryta kopia, znacznik czasu, trasa dostarczenia). Na uwagę zasługują także opcje otwierania i zapisywania załączników oraz wyświetlania źródła wiadomości. Producent udostępnił również wyszukiwarkę, pozwalającą na filtrowanie danych według zadanych kryteriów.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i nie sprawia żadnych problemów podczas działania. Dodatkowo użytkownik może zarządzać oknami wiadomości, dzięki wygodnemu interfejsowi opartemu na kartach. Co niezwykle istotne, program został przetłumaczony na język polski. Lokalizacja jest częściowo niekompletna, ale pozwala zorientować się w poszczególnych funkcjach.

MiTeC Mail Viewer jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Oznacza to, że można go używać do celów niekomercyjnych i komercyjnych (na przykład podczas pracy w firmie). Aplikacja kompatybilna z wszystkimi najnowszymi wersjami systemu Microsoft Windows.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (7 głosów)

Strefa Download programu
MiTeC Mail ViewerMiTeC Mail Viewer 2.5.1.0
Wersja stabilna
1.85 MB | 2021-10-21

Ilość pobrań: 4000 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 43

Komentarze (1)
MiTeC Mail Viewer
avatararrow
~Osama | 2011.11.17 16:46
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przydał się po konkretnej awarii poczty.