w
googluj
pl

Ashampoo Photo Mailer 1.0.8


Ashampoo Photo Mailer to niewielki program do masowego wysyłania zdjęć za pomocą poczty elektronicznej. Aplikacja umożliwia dostarczenie plików graficznych do skonfigurowanego wcześniej zbioru odbiorców w wygodny i szybki sposób. Jedną z największych zalet programu jest automatyczne dobieranie ustawień serwera pocztowego - wystarczy wpisać e-mail i hasło, a dane logowania zostaną uzupełnione i przetestowane. Ciekawą funkcją Ashampoo Photo Mailer jest również dołączona książka adresowa.

Narzędzie charakteryzuje się przyjemnym interfejsem. Duże i czytelnie opisane przyciski, podpowiedzi kontekstowe oraz struktura kreatora to cechy, które z pewnością ułatwią obsługę początkującym użytkownikom komputera. Procedura wysyłania zdjęć sprowadza się do kilku następujących po sobie operacji. Na początku należy uzupełnić listę plików graficznych, wczytując dane za pomocą standardowego okna dialogowego lub metody Drag&Drop. W dalszej kolejności wybieramy skrzynkę nadawczą, odbiorców oraz wpisujemy temat i treść wiadomości. Następny krok to konfiguracja jakości zdjęć. W tym celu ustawiamy suwak w odpowiedniej pozycji, a rozmiar załączników zostanie automatycznie dostosowany do predefiniowanych wartości. Naciśnięcie na przycisk "Dalej" rozpoczyna wysyłanie wiadomości.

Ograniczenia!
Ashampoo Photo Mailer jest rozpowszechniany na zasadach licencji trial. Użytkownik może testować program przez 10 dni od daty instalacji, natomiast po upływie tego czasu należy usunąć aplikację z systemu operacyjnego lub zakupić kod aktywacyjny. Po dokonaniu rejestracji na serwerach producenta, istnieje możliwość rozszerzenia okresu ewaluacyjnego do 40 dni.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej. Niezbędne jest również aktywne połączenie z Internetem.

Spolszczenie!
Polska wersja interfejsu jest ustawiana automatycznie na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego. Spolszczenie można również zastosować ręcznie - odpowiednie opcje znajdziemy w menu konfiguracyjnym.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo Photo MailerAshampoo Photo Mailer 1.0.8
Wersja stabilna
11.8 MB | 2015-01-20

Ilość pobrań: 179 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Ashampoo Photo Mailer