w
googluj
pl

CodeTwo Outlook Sync 1.0.14.0


CodeTwo Outlook Sync to narzędzie do synchronizacji klienta pocztowego Microsoft Outlook. Program pozwala na przeniesienie prywatnych danych pomiędzy dwoma stanowiskami roboczymi - dzięki temu będziemy mieli pewność, że pracujemy na najbardziej aktualnej wersji. Aplikacja jest rozwijana przez polski zespół programistyczny. Wyróżnia się przyjaznym interfejsem, dostosowanym do mniej doświadczonych użytkowników komputera. Narzędzie przyda się na przykład do współdzielenia ustawień pomiędzy domem i miejscem pracy.

CodeTwo Outlook Sync został wyposażony w kreator konfiguracji. Za jego pośrednictwem w szybki sposób dostosujemy działanie aplikacji do własnych potrzeb. Możemy zaznaczyć komputery, z którymi chcemy synchronizować dane (wybór stanowisk na podstawie listy lub zadanego adresu IP), a następnie wskazać foldery i tryb synchronizacji (zachowywanie danych na komputerze lokalnym, zdalnym bądź na obu maszynach). Po zakończeniu konfiguracji, dane możemy od razu przesłać.

CodeTwo Outlook Sync nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze. Okno minimalizuje się do zasobnika systemowego (ikona jest widoczna obok zegara). Dodatkowe funkcje pozwalają również na dodanie programu do autostartu oraz zmianę portu nasłuchiwana. Narzędzie posiada rozbudowaną dokumentację, składającą się z instrukcji obsługi, prezentacji w formie wideo i listy często zadawanych pytań.

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne bezpłatnie (licencja freeware). Wersja darmowa posiada funkcjonalność znacznie ograniczoną w stosunku do pełnego wydania. Znajdziemy w nim tryb automatyczny oraz możliwość synchronizacji: niedomyślnych kalendarzy/kontaktów, wiadomości e-mail, zadań, dokumentów i podfolderów. Program przez pierwszych 30 dni działa w wersji płatnej, a następnie funkcjonalność zostaje ograniczona (możemy przenosić jedynie domyślne kalendarze i foldery kontaktów).

Wymagania!
Aplikacja jest kompatybilna z Outlookiem w wersjach 2010, 2007, 2003, 2002, 2000. Dwie ostatnie platformy, mimo że działają z programem poprawnie, nie są wspierane przez producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
CodeTwo Outlook SyncCodeTwo Outlook Sync 1.0.14.0
Wersja stabilna
17.78 MB | 2013-01-29

Ilość pobrań: 245 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
CodeTwo Outlook Sync